หัวข้อ: น้องนางบ้านนา

น้องนางบ้านนา

:g:g:g:g:g
    เว็บฝากรูปที่แนะนำ/show/cae0a568325c5bc3cb5871fbbb2d51ab][img]เว็บฝากรูปที่แนะนำ/tb/12029994321.jpg[/img][/url]

ความเป็นมา
    กับแก้ลม

ส่วนผสม
    น้ำปลา รสดี น้ำตาลนิดหน่อย

วิธีทำ
    จับเขียดมา ปาดไต้ขาหน้านำใส่ออก ล้างน้ำไห้สอาด หมักด้วย น้ำปลา รสดีหน่อย น้ำตาลนิดหนึ่ง แล้วตากแดด แห้งแล้วทออดน้ำมันพอเหลืองนิดๆพอ อย่าให้เหลืองมาก เดียวขม เสร็จแล้วจะเบียร์หรือเหล้าก็เลือกเอาครับผม ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

BIG ASS
    Guest
    8)คือได้หลายแท้ครับ ขอแบ่งไปป่นน้ำไส จักสี่ห้าโตแหน่เด้อ (t:g:g:g:g

ให้กินนำแนะจ้า...กินกับข้าวเหนียวฮ้อน ๆ เน๊าะ แซ๊บ จ้า

ข้าวหนี่ยวฮ้อนๆๆน้อครับกินกับน้องนางคือซิแซบคัก

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มลำซี
    กินเป็นประจำเลยครับ แต่ก่อนนิ่ ::)
    แกล้มเหล้าขาว

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ หมอลำเอกชัยคนหล่อ
    จับเขียดมา ปาดไต้ขาหน้านำใส่ออก
    โอ๊ยนอ! เจ้ากะดายเนาะ อึ๋ย!