หัวข้อ: สงสัยข้อยสิเฮ็ดผิดระเบียบ

winai tumdee
    Guest

สงสัยข้อยสิเฮ็ดผิดระเบียบ

ข้อยขออภัยหลายเด้อ บ่เบิ่งตาม้าตาเรือ เพลงที่เอามาโพสใว้เป็นเพลงน้องชาย
    ชื่อเพลง สายที่รอคอย เผิ่นบอกว่าเอาไปซ่อยเชียร์แน..เผิ่นบ่หวงดอก
    โอ้ยบ่ฮู้ ว่าเผิ่นห้าม โดนเผิ่นลบซ้ำ ฮ่าหน้าสิบ่กล้ามาโพสดอก คนแห่งเด็กใหม่แห่งย่าน
    จุดประสงค์ อยากเชียร์น้องชายอยากให้ อาจารย์ และพี่ๆรู้จักสื่อๆดอก:)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    ครับ บ่เป็นหยังครับท่าน
    ผิด รู้จักขอโทษ ก็ให้อภัยกันครับ
    อย่าคิดมากเด้อครับผม เราบ่มีเจตนาอื่น
    กะบ่ว่ากันครับ บ้านมหาของเฮามีตะพี่ตะน้องกันครับ
    ว่าแล้วกะขอฟังแหน่เด้อครับ ว่าตะเพลงบ่เข้าข่ายต้องห้ามเนาะครับ
    :) อย่าคิดมากเด้อครับ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    บ่ผิดดอกครับ แต่ระบบที่ตั้งไว้มันแหมเป็นการวางลิ้งก์สแปม
    เห็นค้างในระบบ...แล้วครับ

แก้ไขให้แล้วครับ ตามนิ เอาเพลง มาฝากสำหรับดีเจที่เฝ้ารอสายไผบางคน
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน