หัวข้อ: ซิดปลาค่อใหญ่

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน ซิดปลาค่อใหญ่

ห้ามจับเป็ดเด้อ ลาบแซ๊บแซบๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

แดดฮอ้อนหลายครับเข้าฮมก่อนบ่ไหวแล้วเดียวโตดำพะนะ ซิดปลาค่อใหญ่

ดีขึ้นแล้วลุยต่อเลยครับพี่น้อง ตี ตี ตี

ได้ปลาหลายแล้วพอก่อนมื้อนิไว้ถ้ามื้อใหม่มาซิดอีก

พอแล้วได้พอแล้ว เอาไปเผา เอาไปเผา กับแกล้มคร๊าฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    ขอแนเด้อจ้าจั๊กโตสิเอามาเฮ็ดแป๊ะซะให้อิพ่ออิแม้กินปีใหม่นี้จ้า:g

:g:gกับแกล้ม เป็นาแซบแท้น้อ8)8)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร

ป้ายเขาห้ามจับ แต่ บ่าวจัยคงใช้เบ็ด ไปตก หรือใช้แห ไปหว่านมา :g
    ถึงได้มาหลายติ ::)::)::) ฉลาดจริงๆ เลย ::)::)::)

เก็บไว้ให้อ้ายจั๊กโตใหญ่ๆ เด้อ ไว้ทาเกลือ แล้วเผา เป็นกับแก้มคื่อกัน::)8)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลูกหินกอง
    สุดยอดครับ..ละแหม่นอยู่แถวดั๋ยน้อครับ:g:g:g

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ หนุ่มน้อยเมืองเพชร

ป้ายเขาห้ามจับ แต่ บ่าวจัยคงใช้เบ็ด ไปตก หรือใช้แห ไปหว่านมา :g
    ถึงได้มาหลายติ ::)::)::) ฉลาดจริงๆ เลย ::)::)::)

เก็บไว้ให้อ้ายจั๊กโตใหญ่ๆ เด้อ ไว้ทาเกลือ แล้วเผา เป็นกับแก้มคื่อกัน::)8)
    ::) ::) น้องสิเผาทาเกลือถ่าอ้ายเด้อ กว่าอ้ายสิมาคงสิเหลือแต่ก้างแล้วล่ะผมว่า ::) ::) ::)

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ลูกหินกอง
    สุดยอดครับ..ละแหม่นอยู่แถวดั๋ยน้อครับ:g:g:g
    อยู่ทางสมุทรปราการพี้ล่ะครับลูกหินกอง มาเด้อมาเอาปลาไปเฮ็ดกินแลงเอามาฝากหลายยุ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    อย่ามาเอาเด้อ ลูกหินกอง ผมผู่อยู่ไกล้ยังบ่อเคยได้กินนำบ่าวจัยจักเทื่อ ::)