หัวข้อ: ทีมฟุตบอลหญิงขอดวลฟาดแข้งกับทีมชาย

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ ทีมฟุตบอลหญิงขอดวลฟาดแข้งกับทีมชาย

เนื่องจากช่วงปีใหม่ยายได้เป็นหนึ่งในทีมฟุตบอลหญิงอาวุโสได้ลงฟาดแข้งกับทีมชายบอกคำเดียวหม่วนลืมตาย( โหด มัน ฮา ) ลืมสังขารจะของ ยายกะเลยอยากเสนอให้นำมาเป็นอีกหนึ่งกิจกรรมในงานพาแลง 2 คือสิเป็นการกระชับมิตรชื่อมสัมพันธ์ให้ยืนยาว หรืออาจสิเป็นศัตรูคู่อาฆาตกันตลอดไปกะได้ ::) เพราะจากมื่อที่ยายลงสนามยายยังจำเหตุการณ์ได้ไม่รู้ลืม คิดบาดได๋กะแค้น จุกอก::) หลายผ่อชายมันเล่นเอาเป็นเอาตายย่านแต่เสียฟอร์มหว่าให้เล่นเบาๆมันหละ เต๋ ตุ้มๆๆ ::)ยายสิเป็นหัวหน้าทีมสาวส่ำน้อยเด้อจ้า เด็กน้อยเคยเว่าเรื่องนี่เฮาสิเฮ็ดให้เป็นจริงเนาะหล่า /ติ๋ม / ปุ้ย /ติ๊ก/กะหุ่นให้ สรุปแล้วไผมี teen ยายรับสมัครเบิ้ดเด้อฝ่ายหญิงเฮา มิกเป็นหรีดเด้อร์เด้อหล่า ได้ยินเสียงนี่แล้วฟ่าวมาสมัครเด้อ ส่วนฝ่ายชาย ถ่าย่านกะไปเอาส่งในอี่แหม่มานุ่งเด้อ กริ้วๆๆๆๆๆใหญ่ศรีๆๆ บ่าวหล่อ/มั่ว/บ่าวคนเดิม/บ่าวเซียงน้อย /คุณดีเจทั้งหลาย/บ่าวเขื่องใน/และทุกๆบ่าวฯลฯ ผุ๋สาวขอท้าดวลฟาดแข้งๆๆเด้อ....ออกลายมาโลดๆๆพวกผู่สาวบ่ย่านๆๆๆ สู้ตายค่ะ ฟ่าวมาสมัครเด้อลุกหล่าไผบ่สมัครยายสิจัดลงโลดเด้อมื่อนั่นเตรียมกางเกงหัวฮูดมานำทุกคนเด้อ มิกๆตั้งสื่อทีมบอลหญิงให้แหน่เด้อจ้า
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    ::)::)เอาจั่งวั่นเลยติยายหนุ่มเหงาขอเป็นกองเชียร์เด้อครับขออยู่ฝ่ายหญิงดอกครับแบบว่าอยากอยู่ไกล้ผู้สาวบ้านมหานะครับฮิๆๆๆ

555++น่าสนใจจ้ายาย...เป็นตาม่วนเนาะจ้ายาย...มา มา แล่นได้สบายคักช่วงนี่ บ่ย่านหยังทั้งหละยาย...
    เล่นนำได้เบิดหละจ้า มักคือกันหละเตะบอล...สิไปหาสนามทางใด๋หละน้อบาดทีหนี่ยายเอ้ย ท่งนาบ้อ....
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ฮ่าๆๆ..ฮิ้ววววววว..ให้หัวจักบาดแน่ะ..แต่นึกภาพกะอยากหัวแล่วยาย..เอาๆๆจ้า..คั่นจัดได่อิหลีกะสนับสนุนคือกัน เป็นตาม่วนอยู่ดอกล่ะ ฮ่าๆๆ ::)

..ปล.จักเด้อยายให้เป็นกองเชียร์ลีดเดอร์ติจ้า..คั่นคันแข่วอดบ่อไหว..แล่นไปอุ้มลูกบอลนำสิว่าจั่งได๋น้อจ้า.. ::)

.....ซื่อทีมฟุตบอลฝ่ายหญิงติจ้า... ทีมหน่าแข่งโสตาย..สาจ้า...ฮ่าๆๆ.. ::)
    มองต่าง..อย่างปลง

นักปราชญ์เมืองอีสาน
    ศิลปินนักแต่ง ผญา
    สัญลักษณ์ของ ศรีสะท้าน
    ศรีขอสมัครเป็นกองเชียร์ดอก พอได้ม่วนกับตู๊ดลูดกินเบียร์กินเหล้านำแหน่ กว่างานแล้ากะสิพอได้อาศัยน้องนุ่งเชียร์ลีดเดอร์....เมื่อส่งงง อ้ายยย แหน่หมอออ เฮาาา หลงบ้านนน เหอ ๆ ๆ
    วรรณคดีล้ำลำนำเอื้อนเอ่ย เขยภาษาพากษ์เว้าลาวพื้นกล่าวไกล

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ หมอลำเอกชัยคนหล่อ

พบปะพูดคุย

ยายครับ คันฟุตบอล ผมขอสละสิทธิ์ ซะก่อนดอกครับปีนี้มันบ่อได้กอดได้ฟัดกัน 555;d เอาไว้ปี หน้า ถ่า ยายตั้งทีม รักบี้ ผมสิสมัครก่อนหมู่เลยครับ เหอ เหอ เหอ::) กร๊ากกกก

นักปราชญ์เมืองอีสาน
    ศิลปินนักแต่ง ผญา
    สัญลักษณ์ของ ศรีสะท้าน
    หืยยย..เอก เลามาสิกล้าตั้งทีมลักบี้ ตั้งแต่ฟุตบอล เลากะยังย้านผู้อื่นเต๋ลูกเจ้าของอยู่แมะ
    วรรณคดีล้ำลำนำเอื้อนเอ่ย เขยภาษาพากษ์เว้าลาวพื้นกล่าวไกล

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    เห็นด้วยอย่างยิ่งครับ ไผมีสถานที่กะบอกแนเด้อครับ

ส่วนสถานที่จัดงานพาแลง ยังเหลืออีกหลายมื่อ

ไผเห็นสถานที่ดี ๆ ก็บอกแนเด้อครับ แบบว่า กว้างขวาง

โอ่โถง และกะเป็นกันเองน่ะครับ ถ้ามีลานกว้าง ๆ ให้เล่นเกม

เล่นฟุตบอลหรือว่าฟุตซอล ชาย-หญิง กะดีหลายครับ

ส่วนขะน่อย ขอเป็นกองเชียร์ครับ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    กรี๊ดดดดดดดดดดยายยยยยยมาคือโหดแท่ะฟาดแข้งพะนะ
    ช่วงเช้าแข่งกีฬัากระชับความสัมพันธ์ กลางคืนแข่งอะไรดียาย::)::)
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    เต็มที่ยาย ผมเห็นด้วยเลยครับการกีฬาบ้านมหาเฮาสิได้พัฒนาไปอีกก้าวพะนะ ผมขอสมัครผู้รักษา(ขวด)ประตูครับยาย ซื่อทีมกะมีเด้อยาย เซมากูเตะ บ่เลี้ยง ::) ::) ::)
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า