หัวข้อ: . ...ผัดเผ็ดหนู... .

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ใบไม้สีชมพู

. ...ผัดเผ็ดหนู... .

ความเดิมจากคราวที่แล้ว เว้าสู่ฟังว่าสิมีน้องที่ทำงานเพิ่นสิเฮ็ดผัดเผ็ดหนูพุกสู่กิน หนูเพิ่นได้มาเป้นของฝากจากสระแก้ว แต่ว่าคนเฮ็ดเป็นไทสกลจ้ะ หนูที่เพิ่นได้มา ถอนขน เผามาเรียบร้อยแล้ว เพิ่นให้มาสามโต เมียน้องเพิ่นเอาไปให้พี่ที่ทำงานสองโต เสียงผัวเพิ่นจ่มว่าแทนที่สิเอาไว้กินเองสองโต ให้เพิ่นสองโต ถึงเวลาสิกินเมียอยากกินอ่อมหนู ผัวอยากกินผัดเผ็ด ต้องห้ามกันว่าอย่าผิดกันย้อนหนู เด้อสูเด้อ อิอิ

ขึ้นไปกะพ้ออยู่ในกะทะแล้วค่ะ บ่ทันได้ซอมซ่ำว่าเพิ่นใส่หยังแหน่ หน้าตากะคือผัดเผ็ดทั่วไปนี่จ้า บ่บอกกะสิกินอยู่ดอก คิดว่าเป็นไก่ เป็นกบพู้นล่ะจ้า

หน้าตากะเป็นตาแซบอยู่จ้า ใส่พริก ใส่ใบบักกรูด ใส่ใบกะเพรา สูตรเพิ่นนั้น

ตักใส่จานแล้ว กินหอมเป็นตาแซบอยู่จ้า แต่ว่าบ่กล้ากินดอกจ้า เพิ่นบอกว่าแซบทุกคนอยู่จ้า มาลองซิมเด้อจ้า

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ใบไม้สีชมพู; 29-05-2010 at 13:59.

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    ตามมาอีกแล้วครับเมื่อนี่มากินผัดเผ็ดหนูครับแซบๆๆครับเห็นแล้วน้ำลายใหลฮิๆๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ โชติ
    ความจริงพี่ก็รักหนูนะ อิอิ แต่รู้ไหมผัดเผ็ดหนูน่ากินอีหลีจ้า ถึงแม้ว่าจะรักหนู แต่พี่กะอยากกินผัดเผ็ดหนุ

เป็นตาแซบน้อจ้า ขออนุญาตแอบกลืนน้ำลายนำแหน่เด้อ เพื่อเป็นการบอกให้รู้ว่าอยากกินอีหลี อิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ jack_sarakham
    นี่แหล่วของมักผม แห่งได้ไปก้นหรือว่าเอาน้ำไปไฮเองแห่งแซบ กินตอนเมื่อยๆฮ้อนๆเผ็ดๆแซบคัก::):g

BIG ASS
    Guest
    เป็นตาแซบอยู่ครับ หนูซิง ตาสวดบ่อมีบ่อครับ แซบคือกัน :g::)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ คนกบินทร์
    อ.กบินทร์บุรี จ.ปราจีนบุรี
    คือเป็นตาแซบเนาะ คูบา เอาแบบตาตั๊กแตนจักขวด คือซิคั๊ก

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลูกหินกอง
    เป็นตาแซบอยู่ครับ...:g:g:g:g:g

Re: . ...ผัดเผ็ดหนู... .

แต่แซบจ้า ให้ชิมนำแนะเด้อจ้า

Super Moderator
    Guide & Photographer
    สัญลักษณ์ของ เจ้าซายน้อย

Re: . ...ผัดเผ็ดหนู... .

อ๋อยยย...เนาะแนวกินเอื้อย....หมวยน้อยย่านเด้
    แต่....สิให้แซ่บหลาย กะต้องน้องหนูเนาะเอื้อยเนาะ::)::)::)
    :g:g:g:g