หัวข้อ: คั่วหนู

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง

เรื่องฮิตน่าอ่าน คั่วหนู

สวัสดีคับพี่น้องบ้านมหาทุกคนคับผม มื้อนี้ขอนำเสนออาหารแนวเก่าที่สมาชิกเพิ่นเคยเสนอแล้ว แต่ว่ากะอยากนำเสนออีกเทื่อหนึ่ง ให้พี่น้องบ้านมหาเฮาได้เบิ่งสื่อๆดอก อิอิ ย้านลืม คั่วหนูคือเก่าสะหละหละ ::)::)

คั่วหนู
    เครื่องกะมีจั่งที่เห็นนี้หละคับ ไผมักหน่อยมักหลายแนวได๋กะปรับปรุงได้ สับหนู ตำเครื่อง
    คั่วให้เข้ากัน เติมน้ำจักหน่อย ปรุงรส ทุกคนคือสิเข้าใจเป็นอย่างดีเนาะคับ ถ้าบ่เข้าใจกะไปเบิ่งกระทู้เก่าๆได้ อั่นนี้อยากเอารูปมาให้เบิ่งสั่นดอกหวา คับผม::)::)

คั่วหนู
    แล้วแล้วหน้าตากะออกมาเป็นแบบนี้หละคับ เมือบ้านปีใหม่หาแต่แนวแบบนี้หละคับมาเฮ็ดกิน พอได้เป็นกับแกล้มสั่นดอก ตอนเฮ็ดบ่ได้ถ่ายรูปไว้ เพราะว่าเฮ็ดผู้เดียว ถ้าสิให้อี่แม่ถ่ายให้เลากะถ่ายบ่เป็นเนาะ อิอิ ::)::)เอาตอนแรกกับตอนสุดท้ายนี้หละ แซบคือกัน :g:g

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มลำซี
    กลับบ้านปีไหม่บ่ได่กินเลยครับอ้ายแหลว
    ไปหาบ่ได่ มาอาศัยกินนำเจ่านี่หล่ะพี่ ::)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ใบไม้สีชมพู
    หนูหางยาวดีเนาะ บ่เห็นหางนี่บ่ฮู้เลยค่ะว่าเป็นหนู

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลูกหินกอง
    ถ่ามื่อได๋ได้ขั่วหนูมันกะสุดยอดแล้ว:g:g:g:g

เบิ่งรูปกะเป็นตาแซยอยู่ดอกอ้ายแหลว...เสียดายกินนำบ่เป็น เลี้ยงยากใด๋...
    ของป่ากินเป็นแต่เห็ดกับผักหวานแหม๋...ของสูงแหน่กะไข่มดแดง...คั่นหากินเองบ่เป็นอดตายคักๆหละอ้าย...5555+++
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    มาทรมาคนไกลบ้านแท้น้อแนวใด๋กะดายมีกะแนวมักแนวบ่อใด่กินมาหลายปีแล้วเห็นแล้วกะคิดถึงความหลังความเก่าซั่นดอกครับขอบคุณอ้ายหลายๆๆเด้อที่นำมาให้เบิ่งกลับบ้านยามใด๋ซิหากินคักๆๆๆดอกเดี่ยวนี่เอาซ่ำนี่ก่อนหาเบิ่งเอาฮิๆๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มบุรีรัมย์

พบปะพูดคุย

คักขนาดน๊อ..พูได๋ได้กินขั่วหนู..วังหั่นกะได้กินแต่ปิ้งหนู..น่ำมันย่อยต๊ก ตก เอาโลด..;d

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boy_ubon
    เกือบข่อยมาบ่ทันตั้วหนิ..อาว..::)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ติ๋ม เปอร์โย
    เบิ่งรูปกะเป็นตาแซยอยู่ดอกอ้ายแหลว...เสียดายกินนำบ่เป็น เลี้ยงยากใด๋...
    ของป่ากินเป็นแต่เห็ดกับผักหวานแหม๋...ของสูงแหน่กะไข่มดแดง...คั่นหากินเองบ่เป็นอดตายคักๆหละอ้าย...5555+++

กินนำบ่เป็นบ่เป็นหยังดอกคับ อยู่บ้านเพิ่นหาแหย่ไข่มดแดง แล้วจักหน่อยผักหวานเทิงภูอยู่บ้านกะป่งแล้ว เดี๋ยวสิไปเก็บมาแกงใส่ไข่มดแดงสู่กินดอกคับ::)::)

สาวดอกหญ้า
    Guest
    ขั่วแห่งๆจักน่อยเผ็ดๆแนจักน่อยแซบอีหลีเด้

Tags for this Thread