หัวข้อ: ที่คั่นหนังสือ จากทีมงาน กลุ่มเมืองดอกบัว

ที่คั่นหนังสือ จากทีมงาน กลุ่มเมืองดอกบัว

เช้าวันนี้ เปิดอีเมล์ ได้รับ ไฟล์แนบ จากสมาชิกบ้านมหา ของเราท่านหนึ่ง

ซึ่งท่านนี้ หลายท่านอาจรู้จัก และหลายท่าน ก็ไม่รู้จัก

ที่คั่นหนังสือ จากทีมงาน กลุ่มเมืองดอกบัว

นั่นคือ อ้าย บ่าวทิพย์คนอำนาจเจริญ :g

ที่คั่นหนังสือ จากทีมงาน กลุ่มเมืองดอกบัวที่คั่นหนังสือ จากทีมงาน กลุ่มเมืองดอกบัวที่คั่นหนังสือ จากทีมงาน กลุ่มเมืองดอกบัว
    เพิ่นได้เฮ็ดแนวคั่นหนังสือ สำหรับลุง ๆ ป้าๆ พี่ๆ น้าๆ อาๆ น้องๆ หนุ่มๆ สาวๆ ทั้งหลาย

ที่รักษ์ในการอ่าน ได้นำไปใช้กันฟรีๆ (ซึ่งจะมีแจกในงานพาแลง ๒)

โดย อ้ายบ่าวทิพย์ฯ ถามว่า ๑๔๐ ใบ พอมะ

ก็เลยอยากจะให้ วมต. ส่งตัวเลขที่ต้องการ ไปยัง (ไฮ 7 บ่าวทิพย์คนอำนาจเจริญ) หน่อย

หรือ thip-ant@hotmail.com

ลองเบิ่งๆ โตอย่าง เพิ่นเฮ็ดมา:
    :g:g:g

Super Moderator
    Guide & Photographer
    สัญลักษณ์ของ เจ้าซายน้อย

เรื่องฮิตน่าอ่าน

:g:g แฮ่ๆ พอดีเลยๆๆ เฮ็ดมาหลายๆโลดอ้าย มีหลายร้อยเล่ม อิอิ :g:g:g

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    งามๆๆครับอ้ายวิทยิ์เป็นกะดีใจนำพี่น้องบ้านเฮาเนาะครับอ้ายจั่งใด๋กะเอาไว้ให้นำแน่เด้อเป็นที่ระลึกครับบ่อใด่ไปนำแหม๋

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ มันฑนา
    สวยดีค่ะ
    อยากได้สักอันจัง

ซายน้อยบ่ค่อยงกเลยเนาะ...อ่านทีละร้องเล่มพุ้นบ้อน้องหล่า5555++

งามคักจ้าอ้ายบ่าวทิพย์ 140อัน ติ๋มว่าน่าจะพอนะอ้าย...แต่เสื้อนั่นเจ๊ปุ้ยกับติ๋มว่าสิเฮ็ดออกมาแค่100ตัว...
    คึดว่าคือสิพออยู่จ้า....สุดยอดทีมงานศิษย์บ่าวกันต์...อยากให้อาจารย์มางานพาลูกศิษย์หย่าวหน่าฮ่านเด้...อิอิ
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ป้าดๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆงามๆๆบ่าวทิพย์ ว่าแล้วคนเมืองดอกบัวนี่คุณภาพอีหลี ::)

เด็กน้อยเอาอันที่อยู่ทางซ้ายมือจ้า .... 2 อันนะ ...กรี๊ดดดดดดดด

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA

เรื่องฮิตน่าอ่าน

อยากได้นะ เจ้ปุ้ยจ้าได้ไปเอามาฝากน้องจอยนำแน่เด้อจ้า น้องจอยอยากได้เป้นที่ระลึกจ้า...อิอิอิ..บ่ค่อยงกเลย..บ่ได้ไปกะอยากได้นำหมู่ ....สวยงามมากๆๆเลยจ้า อ้ายบ่าวทิพย์จ้า..:g:g:g

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    กรี๊ดดดดดดดดดด สวยๆ ชอบๆ คนออกแบบก็หล่อ เห่ออีกแล้วปุ้ย :g::)

ปล.ได้เลยจ้าน้องจอย เอื้อยบ่ลืมดอกสิเอาไปฝากจ้า
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มลำซี
    นำจักชุดแนเด้อครับ...บ่าวทิพย์
    :g
    :g