หัวข้อ: เสื้อที่ระลึกเว็บไซต์บ้านมหา โครงการ 2

Re: เสื้อบ้านมหาพาแลง2

เสื้อสวยมากๆจ้าเจ๊...ขอบคุณทีมงานออกแบบบ้านมหาเนาะ ออกแบบได้เป็นอีสานบ้านเฮาดี...
    สำหรับเรื่องราคาเสื้อสมาชิกได้ถามมา ตอนนี่ยังบ่รู้เด้อจ้า...หรืออ้ายบ่าวกับเจ๊ปุ้ยที่รัก ว่าจังใด๋....
    เสื้ออันดับแรก...สมาชิก+ทีมงานที่มางานบ้านมหาพาแลงต้องได้ก่อนหละจ้า...เหลือนั่นกะสั่งซื้อกับอ้ายบ่าวคนเดิมคือเก่าจ้า...
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ

ไปจับจองหน้างานพาแลงสิยังเหลือบ่คะ อยากเห็นไซด์คัก ๆ ก่อนค่ะ น้องเขมราฐคงต้องสั่งไซด์พิเศษ(ใหญ่พิเศษ) ::)::)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ๊อบดนตรีสยาม
    บุรีรัมย์-เพชรบุรี-ชะอำ-หัวหิน

ขอจองนำโตหนึ่งครับว่าแต่จองแบบใด๋ละครับเอาแบบที่ 1 ครับ สีขาวเบอร์ m ครับ.
    งามคักครับ.อยากได่โอ๊ย...อยากได่ๆๆๆๆ.

คนเมืองภูอ้อม
    Guest

คันบ่ได้ไปคือสิบ่ได้นำน้อครับ ข้าน้อยว้าคือบ่อเฮ็ดออกมาเพื่อให้คนบ้านมหาเฮาได้ร่วมฉลองนำเนอะ น่าสิให้สั่งจองได้เผื่อว้าบางคนบ่อได้ไปกะอยากได้ คือตัวข้าน้อย:g

คนเมืองภูอ้อม
    Guest

ขอนำจักสองตัวเด้อ สิเอาไปใส่ให้เค้าฮู้ว่าคนบ้านมหาเฮากลมเกลียวกันหลาย:-*Re: เสื้อบ้านมหาพาแลง2

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ผู้บ่าวชายแดนใต้

อยากได้จัก 2 โตได้บ่น้อครับ โตละสี เบอร์ m ครับ(ขอจองแหน่เด้อ)
    สิเอามาใส่แถวยะลาให้คนอิจฉาเบิ่งแหม๋ครับ
    บ่ฮูสิเฮ็ดจั่งใด๋จั่งสิได้ครับ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

Re: เสื้อบ้านมหาพาแลง2 กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ติ๋ม เปอร์โย Re: เสื้อบ้านมหาพาแลง2
    เสื้อสวยมากๆจ้าเจ๊...ขอบคุณทีมงานออกแบบบ้านมหาเนาะ ออกแบบได้เป็นอีสานบ้านเฮาดี...
    สำหรับเรื่องราคาเสื้อสมาชิกได้ถามมา ตอนนี่ยังบ่รู้เด้อจ้า...หรืออ้ายบ่าวกับเจ๊ปุ้ยที่รัก ว่าจังใด๋....
    เสื้ออันดับแรก...สมาชิก+ทีมงานที่มางานบ้านมหาพาแลงต้องได้ก่อนหละจ้า...เหลือนั่นกะสั่งซื้อกับอ้ายบ่าวคนเดิมคือเก่าจ้า...
    เมื่อวานราคาแจ้งมาแล้วจ้า แต่ว่าแจ้งกลับให้เสนอมาใหม่
    อาทิตย์หน้ารู้ผลจ้าที่รัก ส่วนเรื่อง size บ่รู้จะสั่งทอใด๋ดี
    สมาชิกและทีมงานเสื้อต้องได้ก่อนเด้อจ้า ส่วนเรื่องการ
    จัดส่งรอบหลังต้องรบกวนทีมงานผู้จัดส่งทางยุดยาดำเนินการ คึ คึ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

น่าจะมี 7 สี สิเอาทุกสีเลยนะ ::)

รับทราบจ้าเจ๊ที่รัก...
    เรื่องsize ติ๋มว่าเอาเบอร์ M จัก50% ดีบ่คะกลางๆ บ่อ้วน บ่ผอม
    เบอร์ L จัก 25%เบอร์ Sกะ 25% จ้า....แค่ความคิดเห็นเด้อจ้าเจ๊...ตามใจเจ๊ผู้สั่งทำหละจ้า....
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

นักปราชญ์เมืองอีสาน
    ศิลปินนักแต่ง ผญา
    สัญลักษณ์ของ ศรีสะท้าน

เว้าพื้นเสื้อบ้านมหา มักนำซุแบบอยู๋ดอกพี่น้อง งามดี โดยเฉพาะตัวที่มีหัวงูพระยานาค อะแหม เป็นตาตอดคนดีเนาะ เหอ ๆ ๆ แต่บ่จองดอก เว้าแล้วกะดาย สิไปหาหลอยเอานำซุมเมาเหล้างานบ้านมหาพาแลงซะดอก เบิ่งแววแล้ว มีหลายคนเป็นตาหลอยอยู่..งานนี้ เสร็จศรี อิ ๆ ๆ
    วรรณคดีล้ำลำนำเอื้อนเอ่ย เขยภาษาพากษ์เว้าลาวพื้นกล่าวไกล

Tags for this Thread