หัวข้อ: ชุดสวยไปงานพาแลง2..อิอิ

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5

ชุดสวยไปงานพาแลง2..อิอิ

::) เอื่อยส้มป่อย เอื่อยติ๋ม เอื่อยปุ้ย เอื่อยติ๊กต้อก เอื่อยไก่ เอื่อยบี คร๊า น้องหมูหาชุดไปงานพาแลงยากขนาดเลยจ้า ไปพ้อชุดนี้แมะจ้า เอื่อยๆๆอ้ายๆๆว่า เหมาะที่จะใส่ไปบ่จ้า 5555555+::)::) มาซ่อยพิจารณาซ่อยแน่จ้า 55555+ มาขอความคิดเห็นแต่เนินๆๆนิหละ เหมาะสม บ่เหมาะจังใด่สิได้ไปหาใหม่ บ่เกาะอกบ่สั้นกะสิได้ เอาแบบ เกาะพุงเลยจ้า 55555+::)

ผ่านบ่จ้าชุดนี้ คิดว่ามันสิแป๊ดบ่ค๊า(ทางข้างนะแมะ)ค๊า::)::)::)

ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

Re: ชุดสวยไปงานพาแลง2..อิอิ

::) หมู หมู บ่ว่าแต่แป้ดแหล่วหล่า....เอื้อยว่าฮอดเป้ดพุ้นแหล่ว..::)
    โอ้ยยย....มิสสสส2008เอ้ย...เอิ๊กกกกส์ๆ...ผู้บ่าวบ้านมหาได้แจกข้าวหาคักๆ...หัวใจวายตายย่อนชุดเพิ่น...::)
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5

Re: ชุดสวยไปงานพาแลง2..อิอิ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ติ๋ม เปอร์โย Re: ชุดสวยไปงานพาแลง2..อิอิ
    ::) หมู หมู บ่ว่าแต่แป้ดแหล่วหล่า....เอื้อยว่าฮอดเป้ดพุ้นแหล่ว..::)
    โอ้ยยย....มิสสสส2008เอ้ย...เอิ๊กกกกส์ๆ...ผู้บ่าวบ้านมหาได้แจกข้าวหาคักๆ...หัวใจวายตายย่อนชุดเพิ่น...::)

555555555+::)::) เอื่อยติ๋ม เป้ด เลยติ เอื่อย อ่อยๆๆ เอิ๊กๆๆ
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลูกอิสาน

หมูๆๆใส่แล้วสิกล้านั่งบ่หล่ะหึน้องหล่า แต่เอื้อยว่างามดีน้อน้องหมูใส่ไปโลดเด้อหล่าเอื้อยสิไปยืนเคียงถ่ายรูป :g:g:g

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ ไอ้เก่ง คนเลย

หมูน้องหล่า......................คันสิใส่อิหลี..............กะหาคนเป็น รปภ.ส่วนโตหย่างนำแหน่เด้อน้อง.............อ้ายบ่สำบายใจปานได๋
    ท่องคำว่าทำใจ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน

อืม.....คือยุครับหมูวานใส่ชุดนี่นะครับเป็นสีสรรของงานเลยละเดี่ยวอ้ายซิเป็นมืปืนให้เด้ออิอิอิ

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8

บ่เห็นด้วยอย่างยิ่งเลยน้องหล่า ...อะสะไปเห่อนำเมืองนอกเมืองนาเพิ่น ผ้าสิ่นเล็กสิ่นน้อยบ่งาม มาพี้เอื้อยไก่สิพาใส่ ...เอาแบบไทยๆ เฮาหนิหละหล่า เอื้อยติ๋ม เอื้อยส่ม กะใส่มาเป็นเซทกันเด้อเฮา.....แบบว่าให้มันบ่ตกเทรน ลดโลกร้อน นั่นนา.::)

กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

หมูหวานจ๊ะ ชุดนี้เอื้อยปุ้ยอนุมัติจ้า ผ่านได้

ป๊าดดดดดสาวไก่กางเกงที่น้องใส่มาคือฟิตปิ๊ เอ๊ย ฟิตเปิ๊ยะแท่ะ ::)
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197

::)::)::)::)::)::)::)Re: ชุดสวยไปงานพาแลง2..อิอิRe: ชุดสวยไปงานพาแลง2..อิอิRe: ชุดสวยไปงานพาแลง2..อิอิRe: ชุดสวยไปงานพาแลง2..อิอิ::)::)::)::)

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล

ขอโทษครับ ทางไปงานมหาพาแลง 2 ไปหม่องใด๋ครับ ผมมีความรู้สึกว่าผมมาผิดงานแล้วครับ บรรยากาศคือจั่งงานมหกรรมขายรถ แถะครับ:g ::)