หัวข้อ: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้ง

Jcomp
    Guest

ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้ง

http://www.imeem.com/people/rV66RVe/..._lai_mastermp3 แต่งเอง เฮ็ดเอง ร้องเอง ลองฟังเบิ่ง

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8

Re: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้ง

ม่วนยุค้าบบ... เป็นกำลังใจให้เด้อ เสียงร้องยังบ่เต้มเสียงปานได่ มีผิดจังหวะนำแน่เล็กน้อย ปรับปรุงอีกนิดเด้อค่ะ ไผ่กะไผ่เถอะ 555
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ท้าวมนตรี

เนื้อหา ทำนองดีเพราะดีครับ เรียกว่าเฮ็ดขายได้เลย Re: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้งRe: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้งRe: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้งRe: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้งผมก่าอยากเฮ็ดได่แบบนี่ ใช่โปรแกรมหยังเฮ็ดครับ:g:g:g

Jcomp
    Guest

ใช้คิวเบสเฮ็ดครับ กับ Plugin หลาย โต ซ่อยกัน กะเลยออกมาแบบนี้ ไผสนใจบอกเด้อครับ สอนให้(ถืก ๆ)555+

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

อ้างถึง แต่งเอง เฮ็ดเอง ร้องเอง

ล่ะเป็นหยังบ่อฟังเอง (เว้าเล่นเด้อ)::) มว่นๆๆๆครับ ปรับปรุงเสียงร้องอีกนิดน่อย สุดยอดครับ :g:g:g

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ท้าวมนตรี

Re: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้งRe: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้งโปรแกรมคิวเบสนี่ เฮ็ดง่ายบ่ครับ คือว่าผมอยากซิเฮ็ดเพลง ดนตรี มันเป็นความสุขเล็กๆน่อยๆของคนชอบดนตรีคั่บ ผมอยากจะถามอีกมันซิยาวเกินไป บ่ดี ถามทาง E-mail ได้บ่ครับ taomontree@hotmail.comRe: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้งRe: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้งRe: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้งRe: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้งRe: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้งRe: ฝากเพลงแด่เด้อพี่นอ้ง