หัวข้อ: อยากพ้อหน้าอีกเทื่อ ซิได้บ่อ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom

อยากพ้อหน้าอีกเทื่อ ซิได้บ่อ

กะบ่มีหยังหลายครับ บ่าวคนเดิมเป็นคนขี้เหงา ถึงงานซิผ่านไปแล้ว
    แต่กะอยากให้พี่น้องที่ไปงานพาแลง แวะมาลงชื่อที่กระทู้นิแหน่เด้อ

แบบว่าคึอฮอดๆๆๆๆๆๆๆๆๆ คึดฮอด

หรือซิเขียนบรรยายความบ่ประทับใจ หรือประทับใจ นั่งอยู่หม่องได่
    บ่าวคนเดิมย่างไปทักทายหรือไม่ และอยากให้มีงานแบบนิอีกต่อไปไหม
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5

Re: อยากพ้อหน้าอีกเทื่อ ซิได้บ่อ

ยังคิดฮอดบรรยากาศอยู่บ่เซ่าคือกันครับอ้ายบ่าว ประทับใจความเป็นกันเองของพี่น้องบ้านเฮาหลายครับ เอื้อยๆอ้ายๆใจดีแฮง อยากให้มีงานดีๆอย่างนี้อีกต่อไปบ่อยๆเลยครับ Re: อยากพ้อหน้าอีกเทื่อ ซิได้บ่อRe: อยากพ้อหน้าอีกเทื่อ ซิได้บ่อ คิดฮอดพี่น้องทุกท่านครับ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ auddy228
    บล็อก
    1

Re: อยากพ้อหน้าอีกเทื่อ ซิได้บ่อ

ไม่ได้ไปแต่ก็เปิดดูภาพต่าง ๆในงานบ้านมหา...แต่ถ้ามีชื่อกำกับใต้รูปจะเจ๋งมาก.....เพราะเห็นแต่รูปยังไม่รู้จักชื่อจริง ๆสักที

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197

สุดยอดแล้วละค่ะงานนี้ ประทับใจวงนอกคือกันจ้า ถ้าแต่จอบเบิ่งคนม่วนไปนำเลยละค่ะ

อิสระ เสรี เสมอภาค

nui101ka
    Guest

บ่ได้ไปงานนำหมู่เพิ่นได้แต่นั่งเบิ่งรูปกะม่วนปานได้ไปงานนำพุ้นแล้วจ้า
    ถ้ามีครั้ง3ที่ต้องไปแน่นอนเลยแค่เห็นรูปกะม่วนปานนี้
    ในงานจริงจะม่วนขนาดไหนเนาะได้แต่เสียดายที่บ่ได้ไปเนาะจ้า

Super Moderator
    Guide & Photographer
    สัญลักษณ์ของ เจ้าซายน้อย

พบปะพูดคุย Re: อยากพ้อหน้าอีกเทื่อ ซิได้บ่อ

ไปกับเขาเหมือนกันน๊าาาา.....::)

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8

ความในใจที่อยากบอกอ้ายบ่าว

จากพาแลง1 ที่ไก่น้อยพลาดโอกาสย้อนปัจจัยหลายๆอย่างทั้งเวลา ทั้งงานบ่ค่อยอำนวย มาฮอดพาแลง2 ที่ตั้งใจมาดนอยากไปเห็นหน้าเวบมาสเตอร์และพี่น้องป้องปาย ที่ชื่นชม ชื่นชอบเป็นการส่วนโตเนาะ ยากปานได่กะสิไป (ว่าเดะ)

บอกได้คำเดียวว่าบ่ผิดหวังจ้า ไปพ้ออ้ายบ่าว เป็นคนแรกที่อยากพ้อแล้วกะออกมาต้อนรับพร้อมกับรอยยิ้มหวานๆ (แนมหา ผจก ส่วนโต เพิ่นยุ อิอิ) ::)

ส่วนข้อผิดพลาดกะบ่มีหยังเป็นประเด็นดอก เพียงแค่ คนหลาย สถานที่เลยเบิ่งคับแคบ แล้วกะพิธีการเทิงเวทีเฮาค่อนข้างบ่กระชับ (ป้าดด เว่าปาน อันเดอร์แวร์ ฮ่าๆ) ซึ่งรวมๆแล้วกะเป็นธรรมดา เพราะเฮาบ่แม่นมื้ออาชีพจัดงานแล้วกะบ่รู้ว่า บ้านใกล้เรือนเคียงเพิ่นหนวกหู สุมเฮา ฮ่าๆๆ รวมๆแล้วคิดว่าทุกคนกะมาด้วยใจอยู่แล้วเนาะ

ปล......คั่นมีบุญทางโคราชคือสิมีโอกาสต้อนรับพี่น้องบ้านมหาจักเทื่อเนาะค่ะ :g
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวหนองคาย

คืนงานพาแลงม่วนหลายๆคับอ้ายบ่าว ส่วนตัวผมเองกะยังเป็นน้องใหม่ไปฮอดแรกๆกะยังเกร็งๆอยู่ ยังบ่ฮุ้จักไผพอดีตอนลงทะเบียนชายหล่ามาดามศรีทักทายหน่อยนึง และคนนี้เลยประทับใจสุดๆ อ้ายคนตระการ เพิ่นมาซ่อยแนะำนำให้พาไปนั่งโต๊ะ แนะนำให้รู้จักบ่าวจัย(คนบ้านเดียวกัน) และกะเห็นหน้าอ้ายโป๊ยก่าย(คนบ้านเดียวกันอีกแล้ว) หลังจากนั้นกะได้คุยกับอ้ายน้าสักเสือหวาน แหละกะหลายๆคนจั๊กไผเป็นไผจำบ่ได้คือกัน ฝากขอบคุณไปทางอ้ายบ่าวกิ้มที่คอยรินเหล้ารินเบียร์ให้(คิดฮอดอยู้เด้อคับ) แหละอีกคนที่ประทับใจหลายๆ
    ดีเจสาวไร่อ้อยเด้อ ที่เข้ามาคุยนำ(คึดฮอดหลายๆคับ) ประทับใจสุดๆสำหรับบ่าวหนองคายในบรรยากาศคืนนั้น (งานพาแลง3ขอเหมาหน้าฮ่าน)งานนี้ยังค่อยกล้าปานใด๋
    ฮักและคึดฮอดพี่น้องบ้านมหาสู่คนคับ :g:g

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน

แม่นบ่อใด่ไปกะเบิ่งถ่ายทอดสดยุครับประทับใจที่พี่น้องบ้านมหาใด่มาพ้อกันครับ

คนอื่นสิคิดจังใด๋บ่รู้นะ แต่เด็กน้อยม่วนหลายจ้า เสียดาย ว่าเวลามันหน่อยไปจ้า เต้นบ่ทันเมื่อยเบิดเวลาแล้วแมะ อิอิอิ และเสียดายอีกหลายอย่าง เป็นต้นว่าบ่ได้ทักทายพี่น้องในงานพาแลงเลยจ้า คาแต่อยู่หน้าฮ้านแมะ แถมตอนเลิกงานกะลืมถ่ายรูปหมู่อีกตางหาก ว้า อยากให้ถึงงานพาแลง 3 จังเลยจ้า สิได้ม่วนอีกแมะจ้า อิอิอิ

Tags for this Thread