หัวข้อ: ซาวจาก อเมริกา

TDOM
    Guest

ซาวจาก อเมริกา

ข้อยซื่อ ต๋อม นะคะ เนื่องจากว่าิีฉันนี่เป็นคนมักม่วน ไปอยู่ไสกะยังมักม่วน(ม่วนอยู่ผู้เดียว อิอิ) บ่้เคยเลย บ่เคยลืมบ้านเกิดเมืองนอนเจ้าของ ข้อยเป็นสมาชิกบ้านมหาตั้งแต่ปี 2006 ละกะเฮี่ยไปตามกาลเวลา ยามเมื่อลมพัดหวน ข้อยกลับมาอีกครั้ง โอ้! โห!!! บ้านมหาเค้าพัฒนาแล้วก่าาาา.... ย่างไปทางได๋บ่ถึกเลยค่ะ หลงหน้าหลงหลัง เปิดขี้โล่งขี้ร่ายจนมาพ้อ Hi7 เงงเลยข้อย อีหยังหว่้า Hi7 เด็กแนวรู้จักแต่ Hi5 พะนะ อิอิ มั่วอยู่หลายมื้อ รูปคลำ ๆ ไปทุกบอร์ด กะได้สำเห็น ๆ ค่าาาา แรก ๆ หัดโำพสกะเป็ดเต็มจอพูนแล่ว 555+ ดีแน่มีเจ้ปุ้ยคนงามมาซ่อยยยยยย แืทง ยู มัก มายนะคะ /Now, I open Hi7 more then Hi5 ซาวจาก อเมริกา

ก่อนหน้านี้ข้อยเล่น hi5 เชื่ิอว่าทุกคนคงรู้จักกันดี เพราะว่าข้อยมีหมู่หลายจุ้มหลายจ้อ หามีเวลานั่งโม่เบิดมื้อค่าาาาา เรื่องแบบนี้มันอยู่ที่ใจตัวะค่ะ ข้อยมีตั้งหลายเว็บ แต่กะบ่ลืมบ้านมหา แถมแนะนำหมู่ให้มาเล่นนำ อิอิ เปิดสู้มื้อ มื้อละนับบ่ถ่วน มื้อได๋เห็นข่อยเสนอหน้าดุ ดุ อย่าขิวเด้อค่ะ ข้อยนั่งคุมเด็กน้อยอยู่ห้องแลบคอม ขนาดพิมพ์บ่ได้กะยังพยายาม ข้อยต้องเรียนภาษา มันต้องใช้เด้ค่ะมาอยู่ต่างบ้านต่างเมือง เพราะต้องเฮ็ดงาน เลี้ยงปากเลี้ยงท้อง ข้อยพึ่งไปอยู่เมกาได้ไมุ่ึถึงปี ปัจุบันนี้ก็ยังปึกอยู่ ค่าาาาาาาาาาาา 555+

หามื้อหนึ่งมื้อหน้าได้มีโอกาสได้ไปงานพาแลง ซิมีคนมาทักทายบ่น้อ ย่านอันนี่แล่วอีหยังบ่ดี ขัดหูบ่ถึกใจผู้ได๋ ขออภ้ยล่วงหน้านะคะ ขอบคุณมิตรภาพทางโลกไซเบอร์

ไผมี Hi5,Hi8,Hi9 แอดข้อยนำแหน่เด้อ เข้าไปค้นหาซื่อนี่นะคะ I'm Alive สิได้แวะไปหยาม
    :-*:-*:-*:-*:-*

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

Re: ซาวจาก อเมริกา

เหงาทอหาพี่ได้เด้อ คึ คึ :g ::)
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

สาวขี้ฮ้าง
    Guest

แอดนำเด้อ...แอดไปแล่วหล่ะ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA

รอบยิ้มพิมใจ Re: ซาวจาก อเมริกา

::)::)โอ้ยน้อ..ต๋อม กะดายจั้งแม้นเผิ่นอารมย์ขันคักเนาะน้อง เหงากะมาคุยกับพี่จอยได้เด้อจ้า พี่จอยเป็นคนอึดเวียก เรื่องความปึกนะมายุนี้สองปีแล้วค๊า..แต่บ่ได้พัฒนาดอกบ่มีเวลาเรียน ::) เขาซื้อแผ่นมาลงให้กะบ่เรียนบ่มีเวลา ย้อนมักติดแชต บ้านมหานี้หล่ะ แต่กะส่างดอกมื้อๆๆยุตายบ่เฮียนดอก ปึกกะปึกโลดเถาะ ::)::)
    **สุมื้อนี้บ่อยากปากแฮงไปไส่สิซื้อยังถามยังซุกแต่หลังลูกชายออกก่อนเพราะว่าเว้าบ่เป้นฟังกะบ่รู้เรื่อง เอาลูกเป็นล่าม**::)
    รอไปพ้อมเอื้อยต๋อม ปีฮือเอื้อยค่อยสิกลับไปพ้อมเจ้ปุ้ย สิไปหย่าวพาแลงโดยเฉพาะเลย::)::)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน

พี่น้องต่างแดนเฮาจากบ้านเกิดเมืองนอนเจ่าของยอมรับว่ามันเหงาอิหลีต้องหาที่พึ่งยึดแนวจิตใจ อ้ายกะเป็นคนมักม่วนชอบสนุกรักเสียงเพลงพอใด่เจอบ้านมหาดะรู้สึดอบอุ่นใด่เว่านัวหัวม่วนเห็นบรรยากาศทางบ้านเฮาที่พี่น้องนำมาโพสกะพ้อใด่คิดฮอดบ้านเจ่าของคือจั่งบ้านเจ่าของเนาะครับ คั่นมีเวลาหรือสะดวกกะเชิญห้องขอเพลงเด้อหรือซิโทรหน้าไมค์ร้องเพลงในรายการดีเจคูขวัญกะใด่ครับจั่งม่วนบ่อเหงาเฮาบ่อใด่โดดเดี่ยวอยู่ผู้เดี่ยวเนาะชายคาบ้านมหาที่อบอุ่นมีมิตรไมตรีให้กันเสมอเด้อครับ

รักคนโทรมาจังเลยจ้า อิอิอิ

TDOM
    Guest

พบปะพูดคุย Re: ซาวจาก อเมริกา

โอ้ย กะยังว่า กะยังว่า ไปเรียนนำเจ้ปุ้ยในเว็บที่เราลงไว้ ได้สองสามคำกะออกมาย่างเลาะคือเก่าRe: ซาวจาก อเมริกาRe: ซาวจาก อเมริกา ได้แต่เวิบทูเดา พะนะ ไทอุดรนี่แม่นคือกันเนาะ ผู้สาวบ้านนี้เป็นจังซี่่ทุกคน::)::)

Tags for this Thread