ผมมีความประทับใจในเว็บบ้านท่านมหาเด้อครับ คืออยากสิบอกว่าผมอยากทราบว่าคนที่เล่นดนตรี หรือมีใจรักในดนตรี ที่อยุ่กรุงเทพ ตอนนี้มีไผแหน่ รายงานตัวแหน่เด้อ จักมื้อเฮาไปกินข้าวกัน ผมสิแจก CD สอนทำเพลงให้ เด้อ และกะผมสิเป็นผู้สอนทุกท่านที่สนใจในด้านการทำเพลง เป็นรายบุคคล บ่อมีค่าใช้จ่าย ผมอยากเฮ็ดในสิ่งที่ผมฮักอีหลี ผู้ใด๋สนใจ แอดมาเด้อ บ่อขอหยั๋งหลายขอให้พี่น้องเฮาชาวอีสานรักสามัคคีกันเป็นพอ ไปละพี่น้อง