หัวข้อ: บุญช่วง เด่นดวง - ลักษณะผู้ชายทั่วไป

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

Facebook Video บุญช่วง เด่นดวง - ลักษณะผู้ชายทั่วไป

[WMA]http://dc236.4shared.com/img/353438526/507b9d59/dlink__2Fdownload_2FxIQAYMvN_2F_5F-_5F_5F.wma_3Ftsid_3D20110101-123819-b9d51206/preview.wma[/WMA]
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย pui.lab; 02-01-2011 at 00:11.

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

Re: บุญช่วง เด่นดวง - ลักษณะผู้ชายทั่วไป

เสียงชัดแจ๋วเลยครับอ้าย.....ย้อนไส่จักบาดเด้....:g:g:g

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

Re: บุญช่วง เด่นดวง - ลักษณะผู้ชายทั่วไป

ยังมีอีกหลายยุเด้อ กำนันเอ๋เอ๊ย แต่ว่าไฟล์มันใหญ่แมะ เดี๋ยวจั่งได๋อ้ายหาทางบีป
    ให้ัมันได้ก่อน สิทยอยโพส เอาดอกเด้อ ข่อย ๆ ฟังเอา

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ

อ้ายบ่าวโจ่โล่ อยากฟังลำกลอน ชีวิตชาวนา ของแม่ฉวีวรรณ ดำเนินแหม๋อ้าย
    มีบ่คะ น้องพยายามหามาหลายมื่อแล้วบ่เห็นค่ะ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ทวีชัย
    อดีตอยู่อุบลฯ ปัจุบันพำนักอยู่ ชล

Re: บุญช่วง เด่นดวง - ลักษณะผู้ชายทั่วไป กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ เขมราฐ Re: บุญช่วง เด่นดวง - ลักษณะผู้ชายทั่วไป
    อ้ายบ่าวโจ่โล่ อยากฟังลำกลอน ชีวิตชาวนา ของแม่ฉวีวรรณ ดำเนินแหม๋อ้าย
    มีบ่คะ น้องพยายามหามาหลายมื่อแล้วบ่เห็นค่ะ
    น้อง เขมราฐ อ้ายมีอยู่แหม๋ แต่ว่าอ้ายโพส เข้าบ่เป็น ขอโทษหลายน้องหล่า จั่งได๋กะสอนผู้เฒ่าเอาบุญแหน่น้องหล่า ชีวิตชาวนา อิสานเขียว ฉวีวรรณรำพรรณ อ้ายมีอยู่เด้อ:g:g:g:g

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ wasut
    สาวเขมราฐเอ๋ยแม่ใหญ่ฉวีวรรณบ่าวโจ๋โล่เลาลงไวแล้วตั้ว

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ VIRUSBOOK
    ขอบคุณคับผม ดูแล้วหมอลำเก่านะคับ ไม่เคยได้ฟังคับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    อยากย้อนๆ..ใส่คักๆเด้.....

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ป๊าดดดดด ฟังกลอนคุณแม่แล่ว ลักษณะผู้ชายทั่วไป บ่เอามาเฮ็ดแนวดอกจ้า

ขอบคุณครับอ้ายบ่าว ที่นำกลอนลำดีๆ มาฝากตลอด ผมแฟนผญา อ้ายบ่าวตลอดเลยแบบว่าเข้ามาหลอยอ่าน+ฟังเพลงอยุ่เรื่อยเลยครับ :l-ธุจ้า

Tags for this Thread