ดูผลการโหวต: ท่านอยากให้บ้านมหาอยู่ต่อไปอีก...?

ผู้โหวต
57. คุณอาจจะไม่ได้รับอนุญาตให้คะแนนในสำรวจความนิยมนี้
  • 2 ปี

0 0%
  • 4 ปี

1 1.75%
  • 5 ปี

56 98.25%

หัวข้อ: แบบสอบถาม

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    อยู่กับพี่น้องคนอิสานบ้านเฮา
    ตลอดไปเลยเด้อจ้า....:heart:

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ kung สาวขอนแก่น
    บ้านหนองกุง ขอนแก่น
    บ่เลือกสักข้อจ้า อยากให้เวปบ้านมหา อยู่ไปตลอดจ้า
    ถ้าบ่มีเวปบ้านมหา สาวขอนแก่น คงบ่ได้ เจอ อ้าย ๆ เอื้อย ๆ น้อง ๆ
    ที่น่ารัก ถึงแม้เราบ่เคยฮู้จักกัน แต่เราได้มาอยู่จุดเดียวกัน
    ทำให้เรารู้จักกัน ถ้าบ่มีเวปนี้ สาวขอนแก่นคงซิเหงาจ้า
    ขอให้ เวปบ้านมหาอยู่เคียงข้างตลอดไปจ้า....

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ COLLETTE
    อยู่ตลอดไปจ้า มักที่มีความรู้แล้วกะมีวัฒนธรรมอีสานบ้านเฮานำจ้า::)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวกระสัง
    ถามคือจังซิปิดเว็บแหม่ะอ้าย เมื่อยติครับ หรือว่าจังได๋ ผมให้กำลังใจอยู่เด้อครับเห็นว่ากะดาย
    คั่นเช็คเรตติ้งกะอยู่ตลอดซอดพู้นหล่ะครับ บ่ว่าจักปีกะให้อยู่ต่อไปเรื่อยๆจนกว่าซิบ่มีเน็ตให้ใช้
    ได้ฟ้อนใส่นัยดอกกะเอาครับ อิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ kapoo
    กะอยากให้มีตลอดไปครับ ถ้าบ่มีเว็บบ้านมหากะจักซิไปเล่นอยู่ไสครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่่าวสุดเขต
    อยู่ตลอดไปบ่มีบ่ครับ2,4,5,ปีผมบ่โหวตครับ ผมอยากไห้บ้านมหาอยู่เคียงคู่คนอีสานตลอดไป

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มโพธิ์ศรีสุวรรณ
    ไม่มีตัวเลข ที่เขียนวาตลอดไปติครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จำปา
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวคนเดิม
    สอบถามความคิดเห็นเกี่ยวกับเว็บบ้านมหา ดอทคอม เนื่องในวาระที่เปิดให้บริการครบ ๔ ปี

ผลสรุปจากแบบสำรวจนี้ใช้เป็นข้อมูล เพื่อนำไปกำหนดแนวทางในการบริหารบ้านมหาอีกต่อไป
    [radio]up/file/sayan2.wma[/radio]
    ก็อยากไห้เว็บบ้านมหาอยู่ต่อไปค่ะเพราะมีทั้ง
    คุณความรู้
    คุณภาพ
    คุณประโยชน์
    และคุณฯทั่งหลายแหล่นันหละค่ะ
    ยังงัยก็ขอเป็นกำลังใจไห้นะค่ะฮักบ้านมหาค่ะ จำปา

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเคน
    อุบลฯ เมืองดอกบัวงาม
    ผมว่าทุกคนในบ้าน กะคือสิคึดคือกันว่า อยากให่เว็บนี้ยังคงอยู่ต่อไป เพราะนี้คือชุมชนคนอีสานออนไลน์ที่แท้จริง

Moderators สัญลักษณ์ของ ต่าย
    บล็อก
    5
    บ่เปลี่ยนใจจั้งใด๋กะบ้านมหา...
    เป็นหยังจั้งถามแนวนี่..บอสจ๋า
    แม่นว่าคนสิตอบจั้งใด๋..อุดมการณ์กะย่อมสิคือเก่าเนาะจ้า..คือศูนย์รวมศิลปอีสานเนาะจ้า