หัวข้อ: ยาดี 3 เม็ด

ลูกอีสาน ล้าน%
    Guest

ยาดี 3 เม็ด

มื้อนี้ผมสิมาเว้านิทานก้อมสู่ฟังเด้อครับ ได้ฟังจากพ่อใหญ่สมัยเกี่ยวข้าวรับจ้างครับ

เรื่อง ยาดี 3 เม็ด (ทะลึ่งนิดๆครับ)

ผัวกับเมียคู่หนึ่ง แต่งานกันมากะหลายปีครับ แต่ว่าบ่เคยได้มีหยังกันจัีกเทื่อ ย้อนว่าของผัวเผิ่นบ่สู้ จนเมียอดบ่ไหว เอ่ยปากว่า...เฒ่าอันนี้ เจ้าไปหายาดีๆ มากินแหน่เป็นหยัง...เหลืออดเหลือทนแล้วได๋ ผู่ผัวกะเลยออกไปหายามาปลุกของเผิ่นซั่นแล้วครับ

ได้ข่าวว่าทางเขมรมีหมอยาเก่งๆอยู่ กะเลยเดินทางไปขอซื้อยาปลุก....เผิ่น พอไปฮอดกะถามซื้อเลยแล้ว (เผิ่นกะสิอดบ่ไหวซั่นตี้)

ผู่ผัว : หมอ ขอยากินแล้ว แ.็งแหน่ครับ
    หมอยา : เม็ดละหมื่น สิเอาจักเม็ดหล่ะ
    ผู่ผัว : เอาสามเม็ดครับ
    หมอยา : เอ้า นี่ยาสามเม็ด
    ผู่ผัว : ใซ้จั่งได๋ครับ สิได้ผลติ๊
    หมอยา : เอ้า กะลองเบิ่งติ๊หล่ะ กินยาเข้าไปเบิ่งเม็ดหนึ่ง
    ผู่ผัว : (กินยาทันทีเลยครับ) แน่ะ คือซื่อๆอยู่
    หมอยา : ถ้าอยากให้แ็..็.ง เจ้าต้องฮ้อง "ปี๊ดดดดดด" ถ้าอยากให้อ่อนกะ "ปี๊ดๆ"
    ผู่ผัว : ปี๊ดดดดด

โฮ้วพี่น้องเอ้ย ของเผิ่นหล่ะ แ..็.ง เก่เด่กะยังหว่า พอเผิ่นฮ้อง ปี๊ดๆ มันกะอ่อนยวบ โลด

ดีใจคัก เหลือยาอยู่สองเม็ดฟ้าวเมือเฮือนทันทีเลยกะยังว่า

มาฮอดเฮียนแล้วเผิ่นกะไล่เมียเข้านอนเลย ::) ::)

เฒ่าขึ้นเฮือนๆ มื้อนี่ได้แหน่นอน ผู่เมียกะฮู้ดีครับ ฟ้าวอาบน้ำขึ้นเฮือนทันที
    ผัวกะคลานเข้าไปหาซั่นแล้ว..กินยา กึ๊บ เม็ดนึง ฮ้อง "ปี๊ดดดด" โฮ..ขึ้นทันตากะยังหว่า
    พวมสิเข้าไปหาเมีย รถขายบักแตงโมแล่นผ่านหน้าบ้าน บีบแตรไล่หมา "ปี๊ดๆ" ฟังแต่ว่า ของผัวเผิ่นหล่ะอ่อนยวบ....ตายแล้วทีนี่เหลือเม็ดเดียว

ผัวกะเลยบอกเมียว่า เฒ่าๆ ไปนาดีกว่่าเฮาจั่งสิบ่มีรถ ว่าซั่น เมียกะแต่งข้าวของย่างลงท่งกับผัว

พอฮอดเถียงนา กะจัดเจียงหม่องเผิ่นนั่นหล่ะหวา เมียเผิ่นกะนอนถ่าเลยเด๊ะ ผู่ผัวกะคิดในใจเนาะ เสร็จแท้ๆ เงียบดีปานนิ

กินยาเม็ดสุดท้ายเข้าไปแล้วบานนิ ฮ้อง "ปี๊ดดดด" ยังได้ผล พี่น้อง ขึ้นคือเก่า คลานก้อยๆไปหาเมีย เมียเผิ่นผัดฮ้องขึ้นว่า "ห่า..ึงเอ้ย สิเฮ็ดหยังกะบ่เฮ็ด ฮ้อง "ปี๊ดๆ" อยู่หั้นหล่ะ" ( ::) ::) ::) ) ฟังแต่ว่าของผัวเผิ่นหล่ะอ่อนยวบบบโลดทีนี่หน้าเฮ็ดซ้อยม่อยอยู่ เบิ่ดเลยเงินสามหมื่น ฮอดบ่ได้ซูนหยังเมียซ้ำ.... ::) ::) ::) จบบริบูรณ์ครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร

Re: ยาดี 3 เม็ด

อิอิ หาแต่ใช้ยาย๊างงงครับ อิอิ ถามอ้ายบ่างเซียงน้อยพุ่นสูตรหนะ
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

Re: ยาดี 3 เม็ด

ยาเพิ่นกะจั่งแม่นราคาแพงเนาะ. ..บ่าวจัยกะมีเด้อยานั่น อิอิ //.กะทู้นี่บ่อมีผู้สาวเข้ามาอ่านดอก อิอิ

Tags for this Thread