หัวข้อ: ขอคำแนะนำแหน่พี่น้อง

Jcomp
    Guest

ขอคำแนะนำแหน่พี่น้อง

ผมว่าซิหาขายพวกเครื่องดนตรีอีสาน พิณ แคน โปงลาง โหวต และกะอีกหลายอย่าง หม่องได๋เป็นตาขาย อีกอยากผมอยากขายเสาร์อาทิตย์ เผื่อมีสมาชิกท่านได๋ร่วมแจมไปขายซ่อยกัน เล่นนำกัน ม่วนนำกัน ค่าที่อย่าแพงหลายเด้อ แนะนำผมแหน่ เน้นเผยแพร่ แต่กะมีกำไรแหน่จักน้อย 555+

Super Moderator
    Guide & Photographer
    สัญลักษณ์ของ เจ้าซายน้อย

รอบยิ้มพิมใจ Re: ขอคำแนะนำแหน่พี่น้อง

ขายตามเน็ตก่อนกะได้อ้าย แถวๆ hi5 หรือตามบล็อค กะเข้าท่าเด้ คืออาจารย์โสโชค สู้โนนตาด เพิ่นกะเฮ็ดแนวนี้ เล่นเองแล้วกะเอาไปโพสต์ เอารูปไปลง ทำนองนี้หล่ะ ลองไปเบิ่งของเพิ่นกะได้ครับ...อยู่บ้านมหาเพิ่นใซ้ซื่อ พิณสันติภาพ น่ะ

Jcomp
    Guest

Re: ขอคำแนะนำแหน่พี่น้อง

ผมบ่ออยากขายในเน็ต ผมอยากไปเล่นสด และกะม่วน มีพี่น้องมาเบิ่งหลาย ๆ ขายของได้ หลาย ๆ อิอิ ในเน็ตผมกะพอมีอยู๋แต่ว่า เน้นพบปะประชาชน(ปาน สส น้อ) 55+

เทพสุรา
    Guest

Re: ขอคำแนะนำแหน่พี่น้อง กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ เจ้าซายน้อย Re: ขอคำแนะนำแหน่พี่น้อง
    ขายตามเน็ตก่อนกะได้อ้าย แถวๆ hi5 หรือตามบล็อค กะเข้าท่าเด้ คืออาจารย์โสโชค สู้โนนตาด เพิ่นกะเฮ็ดแนวนี้ เล่นเองแล้วกะเอาไปโพสต์ เอารูปไปลง ทำนองนี้หล่ะ ลองไปเบิ่งของเพิ่นกะได้ครับ...อยู่บ้านมหาเพิ่นใซ้ซื่อ พิณสันติภาพ น่ะ
    พิณสันติภาพ นี่ผมว่าแม่นลูกซายเผิ่นซื่อเบิร์ด บ่แม่นบ้อ แต่ซิแม่นไผกะจุดหมายเดียวกันล่ะน้อ เผยแพร่วัฒนธรรมอีสานบ้านเฮา ต้องขอบคุณเผิ่นหลายๆ:g ล่ะกะคุณ Jcomp ด้วยเด้อครับ เป็นกำลังใจให้:g

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ท้าวมนตรี

คุณ Jcomp มาเล่นแถวๆ ฟิวเจอร์ปาร์ครังสิต หรือเมเจอร์รังสิต ซิครับคนเยอะดี......:)Re: ขอคำแนะนำแหน่พี่น้องRe: ขอคำแนะนำแหน่พี่น้อง