หัวข้อ: สงกรานต์ บ้านเฮา.....ฮึว่าอยูใสน้อ

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ สงกรานต์ บ้านเฮา.....ฮึว่าอยูใสน้อ

สงกรานต์ บ้านเฮา.....ฮึว่าอยูใสน้อ
    เทศกาลงานสงกรานต์ใกล้เข้ามาแล้วครับพี่น้องผมอยากจะมีแนวมาบอกกล่าวพี่น้องหมู่บ้านมหาแนจักหน่อยครับ
    การที่จะไปเที่ยวสาดน้ำกะให้ใส่เสื้อผ้าที่มันหนาแนจักหน่อยเด้อครับ อย่าสิให้เป็นคือในภาพนี้เด้อครับ
    ดืมเหล้าคือกันครับ ตอนนี้มีกฏหมายออกมาใหม่
    สงกรานต์ บ้านเฮา.....ฮึว่าอยูใสน้อ
    ห้ามดื่มเหล้าหลังกระบะรถ ห้ามจอดรถข้างถนนแล้วดื่มเหล้า
    แม้แต่จอดให้หมู่ลงไปยิงกระต่ายแล้วเฮาดื่มรอกะบ่ได้ครับ
    สวนสาธารณะกะบ่ได้เด้อครับ บั๊มน้ำมันกะคือกัน อดไว้ไปกินยุบ้านเฮาเนาะครับ พ่อแม่เพิ่นเป็นห่วงเอาครับ

เบิ่งเอาเด้อครับมีญาติไผ๋บ่ ::) ::) ::)
    ระวังการแต่งโตนิดหนึ่งครับ เดียวมันสิเป็นข่าว ฉุดกระฉากลากถูอีก บ่อยากได้ยินข่าวแบบนี้อีกครับ
    บ่าวจัยกะอยากสิฝากไว้แค่นี้ล่ะครับ
    ขออนญาติอ้ายบ่าวเด้อครับ บางภาพอาจสิล่อแหลมไปนิด เพื่อใช้ในการบรรยายครับผม ฮิฮิฮิ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ พิณอิสระ
    ขอนแก่น อุดรธานี และสุรินทร์

Re: สงกรานต์ บ้านเฮา.....ฮึว่าอยูใสน้อ

อีหลีแล้ว มันคักกว่านี้เด้ข่าน้อยว่า ตอนนี้สงกรานต์บ้านเฮากำลังกลายเป็นเทศกาลโชว์...สู่อันสู่แนว...แล้วเด้ เป็นตาเสียดายวัฒนธรรมที่ดีงามอีหลี ย้านแต่ลูกหลานจะของสิไปเป็นบ้านำเขานี้แหล่ว...มันสิคักหลาย

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ พ่อบักเบนซ์
    บ้านหนองทุ่ม เมืองพล ขอนแก่น ...City

Re: สงกรานต์ บ้านเฮา.....ฮึว่าอยูใสน้อ

Re: สงกรานต์ บ้านเฮา.....ฮึว่าอยูใสน้อRe: สงกรานต์ บ้านเฮา.....ฮึว่าอยูใสน้อRe: สงกรานต์ บ้านเฮา.....ฮึว่าอยูใสน้อ

แถวบ้านพีกะมีแบบนี้ครับแต่ว่าหน้าตาสีผิว บ่เป็นแบบนี้ ::)::)::)

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ

เสียดายวัฒนธรรมเก่า ๆ เน๊อะค่ะ แต่น้อง

เขมฯเป็นเด็กน้อยฮอดมื่อเนาเฒ่าแม่ให้ตื่นแต่เช้า ตื่นสวยบ่ได้หนังหมาเน่าสิคลุม

หัวว่าซั่นค่ะ นึ่งข้าวไปวัดถวายจั่งหันแล้วกะสรงน้ำกระดูกบรรพบุรุษ กลับจากวัดกะ

เลาะหาตักน้ำให้ผู้เฒ่าอาบ พวกผู้ชายเพิ่นกะสิไปเลาะโคก บ่มีการต่ำหูก บ่มีการ

เลื่อยไม้ บ่มีการเฮ็ดเวียก มื่อเนาเป็นมื่อม่วน ตกบ่ายแก่เฮ็ดน้ำหอมไปสรงน้ำพระ

แล้วกะแห่ดอกไม้ เก็บดอกคูณ ดอกมันปลาเข้าวัด ฮอดยามกินข้าวแลงแล้วเอา

พระอยู่เทิงหิ้งในเฮือนเฮามาสรงน้ำ อยากสงกรานต์ทุกมื่อนี้เป็นแนวนี้ค่ะ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

สงกรานต์ใกล้มาแล้วน้อ....ไผ๋ไปทางได๋แนน้อครับ เดินทางปลอดภัยเด้อครับ สิเล่นสิกินกะให้ระวังแนเด้อครับ
    รถลาม้าช้างหลายคักช่วงนี้ เด็กน้อยเล่นน้ำสงกรานต์หลาย ขับรถให้ระวังเด้อครับ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

บ่าวจัยกะมักหาแต่ภาพแนวนี่ล่ะ...::)

มีอีกบ่อล่ะหึ::)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง

มักหลายเด้สาวกางเกงในลายๆ นี่

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวกุดชุม
    บล็อก
    3

มักแต่ฮูปสุดท้ายแหม๋ครับ อบต.จัย หาแต่แนวมาหาเสียงน้อ ฮู้อยู่ดอกเขาสิปลดเจ้าออกแล้ว

Re: สงกรานต์ บ้านเฮา.....ฮึว่าอยูใสน้อ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวกุดชุม Re: สงกรานต์ บ้านเฮา.....ฮึว่าอยูใสน้อ
    มักแต่ฮูปสุดท้ายแหม๋ครับ อบต.จัย หาแต่แนวมาหาเสียงน้อ ฮู้อยู่ดอกเขาสิปลดเจ้าออกแล้ว
    ::) ::) ::) อย่าฟ้าวด่วนสรุปเด้อบ่าวกุดชุม ยังมีอีกหลายครับ แนวหาเสียง เอาไว้อีกจักสมัยแนเด้อ ::) ::)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

Re: สงกรานต์ บ้านเฮา.....ฮึว่าอยูใสน้อ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ต่วง Re: สงกรานต์ บ้านเฮา.....ฮึว่าอยูใสน้อ
    มักหลายเด้สาวกางเกงในลายๆ นี่

::)อ้ายตว่งนี่เว้าแบบบ่อปิดบังจักหน่อยเลยเนาะอ้าย..มักแบบได๋เว้าแบบนั่น.ตรงๆคัก ::)

Tags for this Thread