หัวข้อ: ปรากฏการณ์ดาวล้อมเดือนที่หาดคูเดื่อ อุบลฯ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ ปรากฏการณ์ดาวล้อมเดือนที่หาดคูเดื่อ อุบลฯ

ปรากฏการดาวล้อมเดือนนี่เกิดขึ้นที่ เมื่อวันที่ 14 เมษายน 2552 ณ หาดคูเดื่อจังหวัดอุบลราชธานีเด้อครับ

บรรดาดาวทอง เอ๊ยดาวไก่น้อยหุ้มหล่อคักแม๋โอ๊ยเนาะเห็นหว่ากะเห่อคนหล่อโพ๊ดดด สำได๋สำนึงกะบ่พออั่นนี่หละแหง่กันแล้วกะแย่งกันถ่ายรูปนำหว่าสั่น แต่เหลือโตนอ้ายบ่าวเซียงน้อย กับอ้ายบ่าวโจ่โด่(โล่) ผุสาวบ่หุ้มเผิ่น อิอิ

ปรากฏการณ์ดาวล้อมเดือนที่หาดคูเดื่อ อุบลฯ

คนแรกฝั่งซ้ายมือคนหล่อหั่นแม่นน้องหลิน (สาวเขมราฐ) คนที่สองหั่นหละกะแหม่นน้องกอฟ (มัณฑนา)ส่วนทางขัวมือ แม่นธิดายาเย็น แล้วกะเอื้อยลาวสวิส (พี่ติ๋ว) หมั้นไว้หละเด้อพี่ติ๋วน้องไพลินหนะ อิอิหุ้มกันคักปานนี่ย่านได้เป็นเดือนดับยุผุข้ากะดาย

ขอขอบคุณอ้ายบ่าวโจ่โล่และอ้ายบ่าวเซียงน้อยครับ ที่พาน้องพานุ่งได้ม่วน แบบคุ้มสุดคุ้มนำครับกะเลยเอาภาพเก็บตกต่อจากกล้องอ้ายหนุ่มน้อยมาฝากนำครับบ

ปรากฏการณ์ดาวล้อมเดือนที่หาดคูเดื่อ อุบลฯ

ปล.ขออภัยน้องหลินนะครับ กล้องอ้ายภาพสมจริงถ่ายรูปน้องหลินให้จ่อยบ่ได้ครับ ขออภัยอิหลีครับ
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง

Re: ปรากฏการณ์ดาวล้อมเดือน ณ จังหวัดอุบลราชธานี

ดาวล้อมเดือนพะนะ ดาวล้อมดาวไก่น้อยสั่นดอก อิอิ ผู้สาวมีแต่ผู้งามๆเนาะคับ แต่ว่าบ่าวหล่อต้อรักษาสโลแกนไว้ คือถอยไปยืนร้อยเมตร 5555::)::)::)::)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนอนชาเขียวโออิชิ
    อ.ปะคำ จ.บุรีรัมย์

Re: ปรากฏการณ์ดาวล้อมเดือน

อยากไปด้วยจัง แต่คงไม่มีโอกาสหรอกจ้า
    ทำแต่งานๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    อยากเห็นพี่น้องบ้านมหาจัง
    :)

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197

Re: ปรากฏการณ์ดาวล้อมเดือน ณ จังหวัดอุบลราชธานี

มีแต่ผู้สาวงามคักน้อ อ้ายหล่ออย่าถอยร้อยเมตรนะคะ
    เห็นภาพแล้วมีความสุข กับความรักและสามัคคีมากค่ะ

อิสระ เสรี เสมอภาค

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

อ้างถึง ปล.ขออภัยน้องหลินนะครับ กล้องอ้ายภาพสมจริงถ่ายรูปน้องหลินให้จ่อยบ่ได้ครับ ขออภัยอิหลีครับ

เห็นด้วยอ้ายหล่อ ได้ซ่ำนั่นล่ะ ...::)//ภาพแรกนั่นแหม๋คนกลางจั่งแม่นเพิ่นหล่อคักน้อ..มีแต่ดาวดวงใหญ่ๆเนาะล้อม เป็นตาอบอุ่นดีคัก ::)::)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ รินเมืองร้อยเกิน
    เกษตรวิสัย - ร้อยเอ็ด

เป็นตาม่วนเนาะครับ ได้ไปเที่ยวไปเล่นน้ำเป็นตาเย็นดีครับผม

เอ๊ๆน่านๆใบ้หวยอีกแล้วตี้ครับ อิอิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5

"ปรากฏการณ์ดาวล้อมเดือน" ::)เฮ็ดเส้นผูเถ่าคักเสียฟอร์มเบิ๊ดสิได้ไปซื้อเข็มขัดเส้นใหม่ "คาดไม่ถึง"จริงๆ ::)ดาวล้อมเดือนสิมาเกิดตายหยังยามนี้ หว่าแหม่นดาาวอีหลีกะเลยบ่ทันไปเบิ่งเสียฟอร์มๆๆหลายติ๋ม::)ไปตั้งหลักก่อน::)สิมาเอาคืนเด้อหล่อโดนเต็มๆ ::)
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

น้องหล่อนิเบิ่งชัดๆหน้าคือพระเอกหมอลำเนาะคณะใดจำบ่ๆได้ คึ คึ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร

คุณยาย -------> สิไปซื้อเข็มขัดใหม่พะนะ คาดบ่ถึงโอ๊ยยสังมาคึดได้น้อไทอุบล ... บ่ก่นเอยย อิจฉาบ่ถ่ามื่อนั้นยายไปแห่งสิคักเด้อ อิอิ บ่อยากพากย์เลยงานนี่มีหลอยซุกกันลงน้ำมูลคัก

พี่ปุ้ย -----------> ผมคือพระเอกหมอลำคณะได๋ครับ บ่แหม่นมหาโจรผุหาลักน้ำมันหมูหันติครับ เอิ๊กๆๆ
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม

จั่งสิบ้านหนุ่มโนนตาลเขาเอิ้นวา.......อิอิRe: ปรากฏการณ์ดาวล้อมเดือน

Tags for this Thread