หัวข้อ: ครบรอบหนึ่งปี

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน

ครบรอบหนึ่งปี

มื้อนี่กะเป็นวันครบรอบหนึ่งปีสำหรับการเป็นสมาชิกบ้านมหาเนาะครับ เป็นการพบบ้านมหาโดยบังเอิญครับเข้ามาฟังหมอลำที่พี่น้องเอามาโพส แล้วกะเห็นรูปสาวส่าเมืองอุดรตอนไปเที่ยวทะเล มีเพลงให้ฟังพร้อมกะเลยสมัครเข้ามาเป็นสมาชิกบ้านมหาตั้งแต่มื้อนั้นเป็นต้นมากะรู้จักพี่ๆๆน้องๆๆชาวบ้านมหามากหน้าหลายคนแต่กะบ่อทันใด่เจอกันตัวเป็นๆๆดอกครับอิอิ ตอนนั้นมีพี่น้องมาแนะนำเข้าห้องเพลงว่าแม่นดีเจลูกหินนี่ละครับพ้อใด่เข้าห้องเพลงกะเจอพี่น้องในห้องแชทหลายคนพ้อดีเจเว่านั่วหัวม่วน ครั้งแรกใด้ฟังดีเจ ปอ แล้วกะอ้ายพลดีเจเด็กน้อยแฟนรายการประจำโทรมาหน้าไมค์ร้องเพลงอิอิแนวมักบาดนิไปใสบ่อใด่แล้วกะใด่ฟังดีเจอีกหลายท่านทั้งอ้ายเต็มดีเจปุ้ย เอื่อยส้มปอย อ้ายต้นเสียว บ่าวสาเกตุ ดีเจหน้าเกาหลีและอ้ายปอบ กะขอขอบคุณบ้านมหาที่มีแต่มิตรภาพความจริงใจให้กันขอบคุณอ้ายบ่าวคนเดิมและทีมงานและพี่น้องบ้านมหาทุกๆๆคนเด้อครับ
    รู้สึกบ่อเหงามื้อใด่เข้ามาบ้านมหามีความสุขมีกำลังแรงใจพ้อบ่อใด่คิดฮอดบ้านครับ
    นี่กะเป็นอีกความรู้สึกและความทรงจำหนึ่งอาจซิบรรยายบ่อเบิดน้อครับขอบคุณมิตรภาพที่ไร้พรมแดนเนาะครับ
    .......จากใจคนเหงา........

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

Re: ครบรอบหนึ่งปี

ดีใจนำเด้อครับหนุ่มเหงาคนไกล(เมีย)บ้าน ::) 1ปีกะดังปานพลุแตกเนาะ บ่อมีไผบ่อฮู้จักหนุ่มเหงาดอก ร้องเพลงกะเก่ง ลำกะมว่น ผู้สาวกะกริ๊ดคักยามอ้ายเหงาร้องเพลง ....ดีจั่งซี่ล่ะครับ คนบ่อเคยพ้อกันกะได้พ้อ ฮักกันปานว่าเป็นพี่น้องกันมาก่อน..ผมกะประทับใจคัก ม่องอื่นหาบ่อได้ครับแบบนี่ต้องมาที่ ...บ้านมหาดอดคอม..:g:g

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA

รอบยิ้มพิมใจ Re: ครบรอบหนึ่งปี

ดีใจนำเด้อจ้า อ้ายพี จอยกะดีใจที่ได้รู้จักอ้ายพีเช่นกันจ้า บู้ยๆๆ เห้นจอยก่อนหมู่เลยตี้จ้า ฮ่าๆๆๆๆๆๆ เป้นใด๋ตกใจบ่พ้อคนผูฮ้ายนะ 555555:g::):g

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

ขอแสดงความดีใจนำเด้อน้องพี มื่อแลงซิเฮ็ดหยังฉลองน้อ อิ อิ

เอื้อยก็ฉลองครบรอบเฮ็ดงานครบ 2 ปี อยู่บ้านมหาตั้งแต่ตกงาน
    จนสมัครงานได้ จนฮอด 2 ปี อยู่เอาโล่ห์บ้านมหานำเอื้อยปุ้ยเด้อ Re: ครบรอบหนึ่งปี Re: ครบรอบหนึ่งปี
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

Super Moderator สัญลักษณ์ของ หมูน้อย
    บล็อก
    17

ดีใจกับพี่ชายเด้อที่บ่เหงาแล้ว
    ...
    ....แสดงว่าสิเปลี่ยนชื่อ..จากหนุ่มเหงาไกลบ้าน...

....เป็นชื่ออื่นแล้วแม่นบ่อิอิอิอิ

...หล่าแซวเล่นดอกเดอ้

.......ฟิ้วๆๆๆๆๆๆๆๆ
    "รัก" และ "กำลังใจ" ฉันมีไว้เพื่อแบ่งปัน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ เมษา

พบปะพูดคุย Re: ครบรอบหนึ่งปี

อย่างงี้มันต้องถอน!! อุ๊ย! บ่แม่นๆ มันต้องฉลอง อิอิRe: ครบรอบหนึ่งปี

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ศรีทนได้

ดีจ้า อ้ายน้องเหงา
    บ่อยากบรรยายพะนะเขียนจดมายาวจนฮอดเดนมาร์ก55
    ดีจัยคือกันที่ได้รุ้จักอ้ายน้องเหงา จังไดสีกะเป็นกำลังจัยไห้ทุกเรื่องเด้อค่ะ
    เเต่ถ่าค่าดองบ่พอ ไปคุยกะเสี่ยวติ๋มเด้อ555
    อยากบอกว่า I love you
    nui

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197

ดีใจมากจ้าที่ได้พบพี่พี ที่แสนน่ารัก
    หนึ่งปีแล้วเร็วจังเลยน้อ
    แต่ดีใจมากที่ได้พบคนน่ารัก อ่อนน้อมถ่อมตน น้ำใจที่แสนดีงามค่ะ
    ประทับใจความเป็นตัวตนของพี่พี มากๆ เลยค่ะ

อิสระ เสรี เสมอภาค

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ข้าวนอกนา

:gอ้ายเหงาคนหล่อข้าวกะมารอบดึกเด้อจ้ากะเพิ่งแล่วเวียกหมู่สีเผิ่นกะมาพ้อกะเลยส่งข่าวว่ามีงานฉลองแต่งงานอ้าย::)โอ้ยๆๆๆเว้าผิดครบรอบหนึ่งปีบ้านมหาแม้ข้าวกะดีจัยได้รู้จักอ้ายเด้อถึงจะเป็นน้องใหม่แต่จริงจัยเด้อละ::)สำหรับข้าวกะอยู่นานจีบสาวได้หลายแล้วบ่ละกะยังอยู่นานกะรู้วิชาหลายบ่อ้ายอิๆๆเว้าหยอกดอกจ้าอ้ายฮักอ้ายเว้าพอให้อ้ายไดยิ้มเด้อจ้า::)

ยินด้วยจ้ากับการครบรอบ 1 ปี ที่ผ่านไป กับมิตรภาพที่ประทับใจ น้อจ้า ดีจ้าที่ได้รู้จักอ้ายพี น่ารักจ้า ได้เว้านำกะสบายใจจ้า ขอบคุณจ้า สำหรับแรงใจที่บ่ได้เห็นหน้า ที่มอบให้คนป่วงจ้า ขอบคุณนะคะ จุ๊บ ๆๆๆ จ้า