หัวข้อ: มีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ท้าวมนตรี

มีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับ

เอาแค่กลองก่าได้ครับ คือว่าอยากซิเฮ็ดทั่งเพลง มีโซโล่พร้อม เครียมไว้เล่นปีใหม่ครับ ลองใซ่ริทึ่ม บ็อก มันบ่work ครับ มีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับมีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับมีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับมีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับมีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับมีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม

Re: มีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับ

ผมวาดนตรีคอม กลองในดนตรีคอมกับกลองอิหลีเอกลักษณ์กับความม่วนมันบ่คือกันแด้ครับ ตีเอานิมันมีเสียงเป็นเอกลักษณ์ของมันอยุแด้ล่ะครับRe: มีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับRe: มีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับRe: มีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ท้าวมนตรี

รอบยิ้มพิมใจ Re: มีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับ

:)คือว่าผมบ่มีมือกลองครับ เล่นกัน 3 ชิ้น (มือสมัครเล่นคั่บ เอาดียังบ่ได่ แต่ว่าเพราะมักแท้ๆน่อ)

Jcomp
    Guest

Re: มีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับ

ลองเบิ่งคิวเบสเด้อครับ คันอยากได้เสียงกลองสด เฮากะอัดเอาครับ อยากละชิ้น บัดแล้วกะมาใ่ส่เอาครับ ได้บรรยากาศลูกทุ่งคือกัน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม

Re: มีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ Jcomp Re: มีโปรแกรมเฮ็ดซาวด์ดนตรีแบบง่ายๆบ่ครับ
    ลองเบิ่งคิวเบสเด้อครับ คันอยากได้เสียงกลองสด เฮากะอัดเอาครับ อยากละชิ้น บัดแล้วกะมาใ่ส่เอาครับ ได้บรรยากาศลูกทุ่งคือกัน
    ผมวาเฮ้ดวิธีแบบที่อาจารย์เพิ่นบอกดีที่สุดครับ