หัวข้อ: ขออนุญาติเด้อบ่าวคนเดิม

ขออนุญาติเด้อบ่าวคนเดิม

บ่าวคนเดิมครับ ผมมีปัญหาอย่างหนึ่งครับคือวาผมเอาเพลงลงไม่เป็นครับ ที่สำคัญเว็ปที่ให้อัฟโหลดมันเป็นภาษาอังกฤษหมด ผมไม่รุว่าจะสมัครสมาชิกอย่างไร อยากให้เอาวิธีการอัฟโหลดแบบละเอียดเลยเด้อครับ บัดยามผมได้อัดเสียงพิณวงเจ้าของผมจั่งสิเอาลงได้ ผมนิเรื่องพิณนิพึ้งไปสมัคร เป็นลูกศิษย์ของคนที่เล่นพิณร๊อคเขย่าโลกโตจริงมาคักๆนิ แต่บัดยามเล่นลายเพิ่นได้แล้วผมเอาลงบ่เป็นนิแหล้วขอความชี้แนะนำเด้อครับ ตามที่ผมได้ถามสมาชิกเว็ปบ้านมหามีสมาชิกหลายคนบอกผม ว่าการที่จะเอาเพลงลงบ้านมหายากเหลือเกินโดยเฉพาะผุเฒ่าๆ ขั่นผุเฒ่าดีตพิณแล้วสิเอาลงเพิ่นบ่เก่งคอมเพิ่นสิเอาลงจั่งได๋ครับ ถ้าบ่าวคนเดิมได้เห็นหัวข้อนี้แล้วกรุณาดำเนินการโดยด่วนครับ ผมเชื่อว่า ปัญหานิไม่ได้มีแต่ผมแต่เกิดกับสมาชิกอีกหลายคนครับ.....ขอบคุณล่วงหน้าครับ :)

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom

Re: ขออนุญาติเด้อบ่าวคนเดิม

เดี่ยวเอาไว้ให้มีเวลา ผมซิเขียนวิธีฝากไฟล์กับเว็บฝากไฟล์ ที่ได้ลิ้งก์ตรงให้เด้อ
    คึดไว้ว่าซิเขียนตั้งแต่สามปีที่แล้ว กะบ่ได้เฮ็ดจังเทื่อ จังแม่นยากหยัง ฮ่าๆๆ

ยอมรับอิหลีครับ เรื่องการอัพโหลดไฟล์ในบ้านมหา ระบบยังบ่มีความพร้อม
    เอาไว้ให้มืนหูมืนตาได้ก่อนครับ จังค่อยมาวากัน
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล

"เอาไว้ให้มืนหูมืนตาได้ก่อนครับ จังค่อยมาวากัน"

น้าน ๆ ๆ ๆ บ่าวคนเดิมเอ้ย ข่อยว่าแล้ว ๆ ๆ กลับไปบ้านเจ้าต้องโดนอัดขุมตาแท้ ๆ

เจ้าเชื่อควมข่อยบ่บาดเนี่ย เจ้าอย่าว่าข่อยเว่าเล่นหลาย

ผุสาวหลายปานนี้ ข่อยว่าบ่รอดคัก ๆ เป็นจั่งใด๋ ๆ ๆ

มืนตาบ่ขึ้นเลย เห็นบ้อ ๆ ๆ

:g :g ::) ::)

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

พบปะพูดคุย Re: ขออนุญาติเด้อบ่าวคนเดิม

Re: ขออนุญาติเด้อบ่าวคนเดิม กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ พล พระยาแล Re: ขออนุญาติเด้อบ่าวคนเดิม
    "เอาไว้ให้มืนหูมืนตาได้ก่อนครับ จังค่อยมาวากัน"

น้าน ๆ ๆ ๆ บ่าวคนเดิมเอ้ย ข่อยว่าแล้ว ๆ ๆ กลับไปบ้านเจ้าต้องโดนอัดขุมตาแท้ ๆ

เจ้าเชื่อควมข่อยบ่บาดเนี่ย เจ้าอย่าว่าข่อยเว่าเล่นหลาย

ผุสาวหลายปานนี้ ข่อยว่าบ่รอดคัก ๆ เป็นจั่งใด๋ ๆ ๆ

:g :g :g ::) ::) ::)
    มาจอบฟังจ้า ให้หัวนำแน ::)::) จักหัวหยังกันดอกว่า บ่ค่อยได้ยินไปได๋พะนะ::)

อ้างถึง...ยอมรับอิหลีครับ เรื่องการอัพโหลดไฟล์ในบ้านมหา ระบบยังบ่มีความพร้อม
    เอาไว้ให้มืนหูมืนตาได้ก่อนครับ จังค่อยมาวากัน

55++มาซ่างเห็นทางแท้อ้าย...หย่างบ่มืนตา...

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6

55555555
    มาแซวตะหัวหน้าเนาะ นั่นละคนมีความสามารถครับ
    หลับตาย่างกะได้ งึดบ่ ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

เรื่องเขียนวิธีอัปเพลง หากยังบ่มีไผเขียน
    ผมอาสาเขียนวิธีให้กะได้ครับ
    ผมเชื่อว่าในบ้านมหาของเฮามีสมาชิกที่อัปเพลงได้หลายสิบคนครับ
    แต่จะบ่ค่อยมีเวลาเขียนวิธีครับ
    เพราะว่าหลายขั้นตอนมากครับ
    มื้ออื่นกะมีเน็ตแล้วละครับ อิอิ ตอนนี้ยาดกันแล่นก่อน