หัวข้อ: MV.รถน้ำดำหัวผู้เฒ๋า..คุ้มสามเสน

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23

Re: MV.รถน้ำดำหัวผู้เฒ๋า..คุ้มสามเสน

ฮิ้วๆๆๆ..ม่วนๆ..คั่นอยู่นำคือสิได่พาสาดอยู่ดอกเด้อจ้า ปิดท้ายพุ่นล่ะแม่ะ..บ่ได่พากันเมื่อแบบแห้งๆเด่ะ มันบ่สมสงกรานต์เนาะ..ฮ่าๆๆ..ม่วนๆนำพี่น้องเฮาเนาะ.. ปล.. สาวน้อยบ้านได๋โตน้อยๆเสื้อขาวๆนั่นแม๋ะ มะเฮ็ดเอาะเตาะเป็นตาสาดน้ามแท่ะน่อ ..คริๆๆ
    มองต่าง..อย่างปลง

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง

Re: MV.รถน้ำดำหัวผู้เฒ๋า..คุ้มสามเสน

โอ้ยกำลังฮู้ว่าตะของเถ่าตั๋วนี่ ขอบคุณที่ยังรักกัน มีความสุขซุ่มเย็นทุกผู้ทุกคนครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ช่างภาพอิสระ

MV.รถน้ำดำหัวผู้เฒ๋า..คุ้มสามเสน

[YFLASH]http://www.youtube.com/v/6ZVojDJr-MM&layer_token=2e5a8bf423f2457d[/YFLASH]

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

:g:g:g:g:g:g:g:g

ขอให้ยุดีมีแฮงทุกท่านเด้อจ้า เด้อ

ความเจ็บอย่าให้ไกล้ ความไข้อย่าให้มีสาธุ

ร่ำรวยๆๆๆ เงินทองไหลมาเทมา ทุกท่าน

Re: MV.รถน้ำดำหัวผู้เฒ๋า..คุ้มสามเสน ขอให้มีความสุขมากๆๆๆ Re: MV.รถน้ำดำหัวผู้เฒ๋า..คุ้มสามเสน
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

เป็นวันที่ประทับใจอีกวันจ้า ขอบคุณป้านาง (สาวหนองหาน-สกลนคร) ที่มายาม เฮ็ดให้พี่น้องมาโหมกันอีกครั้ง ขอบคุณเมรีผู้ต้นคิดให้มีการรดน้ำดำหัว...ขอบคุณพี่แฮ้ที่ภาพสวย ๆ มาให้พี่น้องเบิ่งจ้า จุ๊บ ๆๆๆ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

ขอให้ทุกท่านมีความสุขมากๆ รักกันให้นานๆ ทะเลาะเบาะแว้งบ่เข้าใจกันบ้าง
    ถึงอย่างๆไรพี่น้องบ้านมหาให้อภัยกันเสมอเนาะค่ะ

ปล.เห็นห้องส่งดีเจคู่ขวัญแล่ว คิดฮอดจังเลยจ้า อาหารการกินมีแต่ของมักๆ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ช่างภาพอิสระ

[YFLASH]http://www.youtube.com/v/Ci_Bcdgc6WE&layer_token=e01f59b52c9e950e[/YFLASH]
    [YFLASH]http://www.youtube.com/v/DoM4-veGcn8&layer_token=5925c9973dccd8b6[/YFLASH]

[YFLASH]http://www.youtube.com/v/DYi9JL-QFtA&layer_token=3e704c905d5d1a9[/YFLASH]

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

พบปะพูดคุย Re: MV.รถน้ำดำหัวผู้เฒ๋า..คุ้มสามเสน

Re: MV.รถน้ำดำหัวผู้เฒ๋า..คุ้มสามเสน กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวกันต์ Re: MV.รถน้ำดำหัวผู้เฒ๋า..คุ้มสามเสน
    สาธุ ๆ ๆ ๆ นำผู้สูงอายุเด้อ ครับ

.
    .

พ่อผู้ใหญ่บ้าน ก่ะ ขอขมาบ่เป็นบาดหนิ โอ้ย ปลดๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ

โพดน้อ หมู่เจ้า คือบ่เอิ้นตากล้องนำแหน่

บ่ไหวๆๆๆ ต้องหาซื้อบั้งอะโหล ไปติดไว้เฮือนพ่อผู้ใหญ่บ้านแล่ว แนวหนิ

อบต. กับ กำนัน ก่ะตะแม่น บ่แจ้งข่าว คาแต่ไปหาถ่ายรูปผุสาวนั่นหล่ะ

::)::)::)::) เว้าอีกถืกอีก กลางคืนกะไป กลางวันกะไปตื่นย่างลงมาส่องกะบ่เห็นแล้ว กำนัน อบต สำคัญอีหลีคับ จักไปเฮ็ดหยังมากำนัน กะด่าย ปวดแอว บ่เป็นตายุ ขอโตกลับก่อนพะนะ นั้นๆๆๆๆ บ่อยากซิคิด::)::)
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล

บ่มีคำสิเว้าครับ มันบอกบ่ถืกครับ แต่เวลานึกถึงยามใด๋กะยิ้มได้ทุกคราวครับ

ขอบคุณที่ยังรักกันครับ ตลอดระยะเวลาที่ผ่านมา พี่ได้รับความรักจากน้อง ๆ

ด้วยดีเสมอมา ขอบคุณครับ

ขอบคุณทุกคนครับ ขอบคุณด้วยใจจริง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ชายหล่ามาดามศรี

ขอบคุณที่ยังรักกัน

แม่นบ่อ้ายพล ซึ้งจนบ่มีความสิเว่า

คิดฮอดกันยามได่กะไคร่แน่อยู่เพราะว่าอยู่ใกล้

พอได้ไปหามาแว่ ทางคุ้มสามเสน สัมพันธ์

ขอฮักและคิดฮอดพี่น้องบ้านมหาตลอดไปคราฟ