หัวข้อ: บ่าวจัย..หาแนวมากินแลง

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ บ่าวจัย..หาแนวมากินแลง

บ่าวจัย..หาแนวมากินแลง
    มื้อนี้บ่าวจัยสิพาพี่น้องไปงมหอยมาต้มกินกับตำหมากฮุงครับ ตามมาเลยครับผม
    พอหย่างลงไปห้วยกะเห็นจั่น ลักษณะก็เป็นอย่างที่เห็นละครับ เป็นที่ดักปลาที่จะหาหม่องวางไข่
    มีปลาด้วยล่ะครับพี่น้อง ฟังเสียงปลาเต้นตำปุ๊ก ปุ๊ก ยุเสร็จข่อยล่ะ ::)
    เบิ่งดี ดี สิเห็นปลาค่อยุข้างในครับปนอยู่กับใบไผ่นั้นหล่ะครับ
    และนี้คือลักษณะของจั่นดักปลาครับไปหล่อยของพ่อเฒ่าครับของหล่อยนิแซบอิหลีครับ ::)
    ได้แนวมาต้มแล้วครับ หาส้มมากินก่อนครับ
    มาเอาหมากม่วงไปกินแนพี่น้อง ส้มว่าแม่นแข่วสิขุ ::)
    เสร็จแล้วมางมหอยครับ มาซอยบ่าวจัยงมแนครับหอยหลายๆครับน้ำกะใกล้สิแห้งแล้วเอาง่ายคัก
    และนี้คือผลงานของบ่าวจัยล่ะครับ แล้วแลงแล้วล่ะบาดนิ เอาแต่พอกินครับเอาหลายมันสิดับแนว ::)
    จบท้ายด้วยภาพดอกไม้ตามคันแทนาครับ
    จักแม่นดอกอิหยังบู๊ ผมกะบ่ฮู้จักเห็นมันงามเลยเก็บภาพมาฝากพี่น้องครับ

คงไม่มากไปใช่ ไหมสำหรับคำขอบคุณจากพี่น้องบ้านมหา บ่าวจัยขอบคุณทุกท่านที่เข้ามาชมครับ
    ชีวิตบ้านนอกคือบ่าวจัยกะเอาไว้ซำนี้ก่อนเนาะ มื้อหน้าสิเอามาฝากอีกครับมีอีกหลาย บ่าวจัย..หาแนวมากินแลง
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 12-01-2011 at 12:47.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

พบปะพูดคุย Re: บ่าวจัย..หาแนวมากินแลง

ป๊าดๆๆ ได้หอย เต็มมือเลย น้องหล่า กินเหมิดบ่ล่ะนั้น ฮิ้วๆๆๆๆๆๆ

ปลานั้น บ่แม่นไปซื้อมาโยนใส่บ่ล่ะ ถ้าบ่ซั่น ตาบอดคืออ้ายต่วงว่าเด้นอ55555

แต่มักม่วงได้กินแล้ว ตำแซบ ว่าซั่น น้ำปลาร้าหลายๆๆๆ เผ็ดๆๆใส่มักเขื่อหลายๆๆๆ

ขอบจัยเด้อ สำหรับมักม่วงที่เอามาฝาก จักเอามาฝากหรือป่าวดอกค๊า

เมรีกะเอิ้นขอเอาคักๆๆๆ นี้ เห็นเพิ่นเอามาหลายนั้น คิด55555
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5

Re: บ่าวจัย..หาแนวมากินแลง

อ้ายบ่าวจัย หากินหมานเนาะค่ะ อิอิ อยากกินบักม่วงเด้ อ้ายบ่าวจัย มาฝากจักพวงแน่ อิอิ
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม

บ่าวใจเจ้าต้องมาตอบคำถามข้อย ผุเสื้อสีแดงๆนั่นผุได๋ คืองามแท้ อยากได้จั่งสิแด้......เว้าเล่นดอก....หือเว้าอิหลีดีนิ....ฮาฮา

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

พวกลิ้นก่าน นี้หากินหมานแบบอ้ายพลเลาว่าเนาะ..5555

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ

ป้าดดดดดด :g:g หากินหมานคักเนาะค่ะอ้ายจัย อ่อมบักหอยกะคือสิเข้าท่าเนาะค่ะ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ pcalibration
    เมืองฉะเชิงเทรา(แปดริ้ว)
    บล็อก
    1

ลิ้นก่าน หนิ่หากินหมานแม่นบ่ คนตระการ
    สุดยอดสอยบ่เถิง (บักม่วงปีนเอาครับ)
    พระเอกนางเอกในท้องเรื่องครับ:g:g:g
    ::)::)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ มันฑนา

ป๊าดดดดดดดด เพื่อน....คือมาหาปลาง่ายแท้ ไปหลอยของพ่อเฒ่า พะนะ อิอิ แต่ว่า กอล์ฟมักงมหอยนั่นหนา..เป็นตาหลายดีเน๊าะ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ชายหล่ามาดามศรี

Re: บ่าวจัย..หาแนวมากินแลง กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ pcalibration Re: บ่าวจัย..หาแนวมากินแลง
    ลิ้นก่าน หนิ่หากินหมานแม่นบ่ คนตระการ
    สุดยอดสอยบ่เถิง (บักม่วงปีนเอาครับ)
    พระเอกนางเอกในท้องเรื่องครับ:g:g:g
    ::)::)
    ตำนานรักงมหอย พะนะ
    เอามาจี่เด้อ หอยอยากกินจี่หอย
    ปลาค่อใหญ่เอามาต้มส้ม ว่าสั่นกะเอามาแป๊ะสะเด้อ ครัวเมรีถ่าอยู่

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวหนองคาย

หากินหมานอีหลีเน๊าะ บ่าวจัยนิ :g