หัวข้อ: เที่ยวอัมพวา ไหว้พระหลวงพ่อวัดบ้านแหลม

Threaded View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวเมืองกะสิน

เที่ยวอัมพวา ไหว้พระหลวงพ่อวัดบ้านแหลม

ต้นเดือนที่ผ่านมา หยุดหลายมื่อกันจ้า อยู่เฮือนบ่แหล่วต้องหาแนวไป
    คิดฝันไว้ดนแล้ว อยากไปเที่ยวอัมพวา ดินแดนคลาสสิคเมืองไทย ว่าซั่นเพิ่นว่าหว้า
    กะเลย หาข้อมูลการเดินทาง สถานที่พักนั่นแล้วจ้า ได้แล้วกะจัดการโทรจองไว้เรียบร้อย
    ฮอดมื่อกะแพ็คกระเป๋าไปเลยจ้า ออกแต่เช้า อากาศดีบ่ฮ้อน นัดเจอพี่ๆๆน้องๆที่อนุสาวรีย์ชัยจ้า
    ไปขึ้นรถตู้ สำบายกว่าขับรถไปเองอยู่ค่ะ เพราะว่าบ่รู้จักทาง แต่ถ้าไผ๋อยากสะดวกขับรถไปเองกะได่จ้า
    ต่อไปมาเบิ่งรูปกันเลยจ้า อัมพวา ดินแดนโฮมสเตย์น่าอยู่ ไปดูหิ่งห้อย อาหารอร่อย ที่สำคัญผู้สาวง้าม งามจ้า
    มาๆๆมาเบิ่งๆๆ

อ้าวกดผิด ภาพบ่ขึ้นค่ะ เดี๋ยวขอเวลาแก้ไขก่อนค่ะ ขออภัยหลายๆๆจ้า อิอิๆๆ

ฮึ เพิ่นให้โพสภาพหม่องได๋น้อนิ หาคือบ่พ้อจ้า โพสรูปบ่ได่แหมจ้า ไผ๋ฮู้กะแนะนำแนะเด้อจ้า โพสรูปบ่ได่ๆๆจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย สาวเมืองกะสิน; 20-05-2009 at 10:03.