น้องเขมสิพาไปเบิ่งเบื้องหลังวันแห่งความภาคภูมิใจค่ะ อิอิ

เพื่อนสาว ฉันขออนุญาติเด้อ เก็บตกหั่นน้าาา ย่อนคึดฮอดพวกหล่อนหลาย อิอิ

.....เบื้องหลังความสวยงาม.... อิอิ...

หล่อน ๆ มีแป้งยี่ห้อหยังใสมาลองเบิ่งดู๋

.....เบื้องหลังความสวยงาม.... อิอิ...

บุ๋ย...อิเธอแป้งหล่อนคือทาแล้วเด้งแท๊..หล่อนซื้อมาแต่ใสนี่..

อุ๊ย..หน้าเฮากะมันแหม๋หมอ..หล่อนทาแล้วกะให้ฉันโบ๊ะนำเด้อ...

เปียงามเด้อหมอ..ฮูปเฮาสิออกมาบ่งามเด้เธอ

อ้ากว้าง ๆ แหน่อิเธอ มันสิเปิ้นเด้..อุ๊ย..งามตั่วล่ะ สีนี้แหม๋...ฟ้าวทาแหน๋เธอ ฉันฮ้อน..เอามือเจ้าของนี่ล่ะบังแดด

ไผ๋สิงามกะงามโลดเด้อ..ฮ้อนปานนี้ ขอกินน้ำก่อนดอก..

อุ๊ย..ผมหน้าผากคือเป็นแนวนี้ล่ะ

ใสเบิ่ง..แต่งแล้วมาประชันกันเบิ่งไผ๋งามกว่ากัน...

ขออภัยเด้อเพื่อนสาว ฉันบ่ได้มีเจตนาหยังดอก นอกจากคิดฮอดพวกเธอ..
ถ้ามีไผ๋ในรูปมาเห็นกะฝากความคิดฮอด ฮอดหลินนำเด้อ คิดฮอดนะจ๊ะ FINANCE#NKC 6, KKU 40