หัวข้อ: .....เบื้องหลังความสวยงาม.... อิอิ...

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ

พบปะพูดคุย .....เบื้องหลังความสวยงาม.... อิอิ...

น้องเขมสิพาไปเบิ่งเบื้องหลังวันแห่งความภาคภูมิใจค่ะ อิอิ

เพื่อนสาว ฉันขออนุญาติเด้อ เก็บตกหั่นน้าาา ย่อนคึดฮอดพวกหล่อนหลาย อิอิ

.....เบื้องหลังความสวยงาม.... อิอิ...

หล่อน ๆ มีแป้งยี่ห้อหยังใสมาลองเบิ่งดู๋

.....เบื้องหลังความสวยงาม.... อิอิ...

บุ๋ย...อิเธอแป้งหล่อนคือทาแล้วเด้งแท๊..หล่อนซื้อมาแต่ใสนี่..

อุ๊ย..หน้าเฮากะมันแหม๋หมอ..หล่อนทาแล้วกะให้ฉันโบ๊ะนำเด้อ...

เปียงามเด้อหมอ..ฮูปเฮาสิออกมาบ่งามเด้เธอ

อ้ากว้าง ๆ แหน่อิเธอ มันสิเปิ้นเด้..อุ๊ย..งามตั่วล่ะ สีนี้แหม๋...ฟ้าวทาแหน๋เธอ ฉันฮ้อน..เอามือเจ้าของนี่ล่ะบังแดด

ไผ๋สิงามกะงามโลดเด้อ..ฮ้อนปานนี้ ขอกินน้ำก่อนดอก..

อุ๊ย..ผมหน้าผากคือเป็นแนวนี้ล่ะ

ใสเบิ่ง..แต่งแล้วมาประชันกันเบิ่งไผ๋งามกว่ากัน...

ขออภัยเด้อเพื่อนสาว ฉันบ่ได้มีเจตนาหยังดอก นอกจากคิดฮอดพวกเธอ..
    ถ้ามีไผ๋ในรูปมาเห็นกะฝากความคิดฮอด ฮอดหลินนำเด้อ คิดฮอดนะจ๊ะ FINANCE#NKC 6, KKU 40

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    พากันแต่งตั้งแต่เซ้ามือ ได้ซ่ำนี้ตี่..เออ.แต่เบิ่งล่ะกะงามๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ..5555

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    ป้าดดดดนีละเนาะ ไก่งามเพราะขนคนงามเพราะแต่งมีแต่ผู้งามๆๆบาดนิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ คำบัง มุตะถา
    มีแต่ผู้สาวงาม ๆแท้น้อ น้องหลิน...ทั้งเบื้องหน้าและเบื้องหลัง กะงามคือกันนะครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลูกหินกอง
    คือมีแ่ต่รูปหมู่น้องหลิน แล้วน้องหลินไปอยู่หม่องได๋คือบ่เห็นมาถ่ายรูปนำหมุ่ครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เซียงเหมี่ยงเมืองสุรินทร์
    สุรินทร์, ร้อยเอ็ด, และ สปป.ลาว
    สาว ๆ เรื่องอื่น ๆ ยอมได้เนาะครับ...
    แต่ว่าเรื่องความงามนี่บ่ได้เลยเด้เนาะ ฮ่า ๆ ...

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    น้องหลินคือบ่อชวนพวกเผิ่นมากินข้าวปุ้นแถวบางนานําแหน่ คริๆๆๆ สิไปแจมสั้นดอกหวา
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA
    มีแต่คนงามๆๆน้อน้องเขม กว่าสิแล้วพิธีสิได้แต่งหน้าอีกจักยกอยู่ดอก เบิ่งแล้วนะ อุบอิบ อุบอิบ

จิมมี่นครคำ
    Guest
    สาวเขมราฐเอ้ย ฝากบอกเวปมาสเตอร์แหน่ ข่อยเข้าตั้งกระทู้บ่ได้

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    หล่า ๆ ชุดเสื้อผ้าที่อยู่ข้างในนั่น แล้วแต่สิแต่งตี๊หล่า ป๊าดดดด

คือดีแถะน้อ ป๊าดดด กรี๊ดดดดดดด