หัวข้อ: เซียงเหมี่ยงฯ พาเที่ยว ปะตูไซ เวียงจันท์ เบิ่งสาวงามเมืองลาว...

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    ภาพประกอบ + คำบรรยาย ได้ความสมบูรณ์ในการนำเที่ยวอิหลีครับ
    สมแล้วเป็นบันทึการเดินทางของท่าน ให้ไปสิบแต้มครับ
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ เมษา
    ป้าดดดดดดดดดดด สาวลาวคือมีแต่ผู่งามๆแท้ ผ่าถุงเพิ่นก่างามเนาะ อยากได้จักสองสามผืนเฮ็ดจังไดน้อ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    สาวลาวน่าฮักเนาะค่ะ บ่มีประกวดผู้บ่าวลาวติ้จ้า อุบอิบ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ จ่าเพลิง
    อยากย้ายไปอยู่เมืองลาวเด้ คือสิคักหลายๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ น้อ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    เพิ่นผัดจ่มว่าย้านบ่ทันรถทันรถ เห็นผู้สาวแล้วลืมเลยว่าย้านบ่ทันรถ 555::)::)::) บ่ทันกะตามหัวมันเถาะเนาะคับเซียงเหมี่ยงฯ ซื้อเอาใหม่กะได้ดอกตั๋วรถ แต่ว่าโอกาสได้ถ่ายรูปกับนางงามจั่งซี้หายากปานงมเข็มในสระพุ้นเด้เนาะ 5555 ::)::)::)อิจฉาคับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ miaw
    งามดีเนาะอ้าย มักๆผู้สาวใส่ผ้าถุง คนไทย เฮาบ่มีดอก มีแต่ใส่ แบบ เปิดนิด ปิดหน่อย ฮ่าๆอุบอิบ

คนคอนสาย
    Guest
    บรรยากาศกะเป็นตาตกรถอยู่ดอกเซียงเหมี่ยง.สาวลาวเฮางามเป็นตาฮักอีหลีเว้ากะมวนนำ.ในสมัยก่อนผมกะลาวนะครับ.ลาวเมืองอุดร.

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

ท่านเซียง มะคือมีแต่แนวงามๆ แถะหล่ะ เห็นซื่อ ๆ กะบ่แม่นตกหลุมรัก หล่ะติ ฮ่า ๆ ๆ

งาม สุคนเอาโลดครับ สิบ่แม่นตาเบิ่งแน่ กะจักแม่นไผบุ มายืนหงำ คนสวยถ่อนหล่ะครับ

ฮ่า ๆ ๆ

อย่าคิดนะว่าเธออยู่ในโลกนี้คนเดียว หนทางไม่เปลี่ยวขนาดนั้น ยิ้ม ๆ ไว้ซิก็อุปสรรคต้องฝ่าฟัน ยังไงเธอก็จะมีฉันคอยห่วงใย

สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เซียงเหมี่ยงเมืองสุรินทร์
    สุรินทร์, ร้อยเอ็ด, และ สปป.ลาว
    อ้างฮอด...

อ้ายบ่าวคนเดิม
    ภาพประกอบ + คำบรรยาย ได้ความสมบูรณ์ในการนำเที่ยวอิหลีครับ
    สมแล้วเป็นบันทึการเดินทางของท่าน ให้ไปสิบแต้มครับ

ตอบครับ...
    ขอบคุณหลาย ๆ ครับ อ้าย เป็นเกียรติ อีหลีครับผม...

ขอบพระคุณทุกท่านที่ติดตามครับ...

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ Lerm ubon
    Chonburi-BASF The Chemical company
    ป๊าดดด...สิ่นไหมสายเดี่ยวมาคักเเท่บาดนิ.....

Tags for this Thread