หัวข้อ: ฮือฮาวิวาห์ รักต่างวัย เจ้าสาว73 เจ้าบ่าว26

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    เคยเห็นแต่ผู้ชายอายุหลายกว่าเพิ่งมาเห็นนี่ละครับ จะแม่นยายลาวซิคึกคักเนาะครับ ย่านหัวใจวายตายก่อนคือตนตระการว่าละ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวหนองคาย
    จั่งได๋กะทะนุถนอมยายเพิ่นหลายๆเด้อผู่เป็นเจ้าบ่าว เป็นห่วงยายเน๊าะผู้ข้ากะดายย โอ๊ยซังจะของเด้เว้าไปทั่วทีบทั่วแดน::)

ขอให้มีความสุขมากๆนะค่ะ
    อยู่ครองรักกันไปนานๆจ้า

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

พบปะพูดคุย ขอแสดงความยินดีค๊า

ขอแสดงความยินดีค๊า ขอแสดงความยินดีด้วยค๊า เจ้าสาว ยังสวยอยู่เลย ขอแสดงความยินดีค๊า
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ความเยือกเย็น

ความรักเฮ๊ดให่คนตาบอดอีหลีเขาใจเเล้วบานทีเนี๊ย

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    ขอให้รักกันนานเนาะค่ะเนาะ
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ หมูหวาน
    ขอให้รักกันนานเนาะค่ะเนาะ
    หรือว่าเลาอาจสิมีของดี อย่าอิจฉาเพิ่นเด้อ น้องหมู...ฮ่าๆๆๆ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    ผมกะได้ยิน อ้ายพล กับคนตระกาล เถียงกันยุเด้ละวา
    ลองเบิ่งเด้อเจ้าคนตระกาล เขาวาดีแท้เด้ อิอิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    โอ๊ยๆๆๆๆๆๆๆๆๆยายเป็นห่วงบักน้อยๆหลายแหมะ ตื่นเช้ามามันสิบ่หงี่งแข่วนอนตายแง๊กแซ็กอยู่ติ....ย่อนมันกินนมเบิ้ดอายุๆๆ ฮ๋าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย nuzing; 23-05-2009 at 12:23.
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ nuzing
    โอ๊ยๆๆๆๆๆๆๆๆๆยายเป็นห่วงบักน้อยๆหลายแหมะ ตื่นเช้ามามันสิบ่หงี่งแข่วนอนตายแง๊กแซ็กอยู่ติ....ย่อนมันกินนมเบิ้ดอายุๆๆ ฮ๋าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    555555+ คุณยาย แมะ หมดคำเว้าต่อเลยค่ะ
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

Tags for this Thread