มื้อนี้บ่าวจัยมีของมาเสนอขายให้พี่น้องบ้านมหาครับผมไผสนใจกะเข้ามาเบิ่งมาชมได้เด้อครับ
เป็นของมือสองครับเจ้าของเก่าเพิ่งสิเคยได้ใช้เทื่อเดียว ยังใหม่บ่มีตำนิครับผม
ตอนนี้เจ้าของเพิ่นเดือดร้อนเงินครับ
ขอย้ำเจ้าของใช้เทื่อเดียวครับ

บ่าวจัยขาย....ทำจากมือ

ตอนนี้มีอยู่สองกระบอกครับเจ้าของเพิ่นอยากขายด่วน อ้ายเอ๋เอาบ่ครับสนใจจักกระบอกบ่อ้าย
เอาไว้บ้านป้องกันขโมยดีนักแล หรือว่าสิซื้อไปฝาก ผบ.ทบ.อยู่บ้านกะได้ครับ
อิอิอิอิ

บ่าวจัยขาย....ทำจากมือ

ถ้าสนใจกะแวะมาบ้านบ่าวจัยเลยเด้อครับ ช้าเบิ่ดอดเด้อสิบอกไห่ เอ้อ เอ้อ เอ้อ