หัวข้อ: วันว่าง บ่าวจัย เสาร์ 13 มิ.ย.52

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน วันว่าง บ่าวจัย เสาร์ 13 มิ.ย.52

มื้อนี้ได้นัดกับหมู่ทาง กม.8 รามอิทราไว้ว่าสิพากันไปซิดเบ็ดทางมีนบุรีพุ้นล่ะครับ
    สิหมา น รึว่าสิแห้วกะตามมาเบิ่งเด้อครับว่างคัก ผบ.ทบ.ข่อยจ่มคักคือกลับมาค่ำแท้พะน่ะไปซิดเบ็ดรึว่าไปไส.......
    หน้าจ่อยเลยบ่าวจัย ย้านเลาหยุมดัง

วันว่าง บ่าวจัย เสาร์ 13 มิ.ย.52

เวลาออกจากบ้านครับ 08 35 น.ไปฮอดบ่อปลาประมาณเกือบ10 00น.โมงเช้า
    บ่รอช้าผสมเหยือ ลงเบ็ดเลยครับมื้อนี้ต้องได้ ผบ.สั่งลุยเอาแต่ปลานิลเด้ออ้ายพะน่ะเพิ่นสั่งเฮา

วันว่าง บ่าวจัย เสาร์ 13 มิ.ย.52

ระหว่างที่รอปลากินเบ็ด บ่าวจัยมือบ่อยู่สุขดอกครับ หยิบเอากล้องมาถ่ายเล่นแก้เซ็ง
    ปลามันบ่กินเบ็ดจักโต สงสัยสิมีแต่คนซวยๆมานำกัน มันเป็นลางตั้งแต่มื้อเช้าแล้ว
    ออกรถมากะมีคนโทรนำอ้ายเพิ่นแล้ว บ่ทันได้ไปฮอดไสยุ

นั่งอยู่ประมาณ3 ชั่วโมงบ่มีปลามาตอดเบ็ดเลย ได้ยินแต่เสียงแว่วๆว่าย้ายที่พะน่ะ บ่าวจัยฟ้าวสำทับไปอีกแม่นแล้ววววววว

พอย้ายมาอีกบ่ข้างๆกัน(ไกลเติบ)555+ฟ้าวลงเบ็ดเลยครับค่ำแล้ว ปลากินแล้วครับดึงเบ็ดแล่นเร็วขนาดเลย
    สงสัยสิโตใหญ่แน่ๆเลยครับ ตามมาเบิ่งครับ ตามมาเบิ่ง

หลังจากที่ดึงกันอยู่ดนเติบกะขึ้นมาแล้วครับ ปลาจีน

อีกแป๊บเดียวเบ็ดผมกะแล่นบ้างเสียงแกร๊กกกกกกกกกกกยาววววววเลย
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    หากินหมานคักเนาะอ้าย... ใ้ห้ปันไปนึ่งจักโตแหน่ค่ะ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ได้โตเดียวนี่บ่อ..........คือบ่อแวะถ่ายรูปเอาอยู่ตลาด..555

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

วันว่างบ่าวจัย 13 มิ.ย. 52

มีอีกครับ มาต่อเลย ย้านอัพบ่ได้เดียวภาพมันสิเกินเลยต้งเฮ็ดแบบนี้ครับ

จังหวะปลากินเบ็ดบ่าวจัยครับ ให้หมู่ถ่ายภาพให้

ใกล้เข้ามาแล้วครับ อย่าหลุดเด้อ ยังบ่ทันได้จักโตยุ โตก่อนหน้านี้กะพาเบ็ดไปติดตอเทือหนึ่งแล้ว
    โตนี้อย่าสิเป็นคือโตก่อนเด้ออออออออออ

ได้มาแล้ววววววววววขึ้นมาแล้วปลาจีนโตแรกของมื้อนี้555+

นี้พี่เล็กครับ มื้อนี้เลาแห้วครับบ่ได้ปลาจักโต ยืมปลาผมไปถ่ายรูปพะน่ะ

เก็บด่วนเลย เดียวมันสิโดดลงน้ำก่อน555+

นี้กะพี่น้องบ้านมหาคือกันครับ หนุ่มลาดพร้าว

ลากันด้วยภาพนี้เลยครับผม ขอบใจพี่น้องหลายครับที่เข้ามาชมคนอึดเวียกคือบ่าวจัย555+
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ 18ฝนคนอันตราย
    ต้มๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆส้มๆเด้อบ่าวใจแย่มันมดแดงนั่นต้มใส่เว่าแล้วมาอยากแถะหึต้มส้มปลานี่ไปหาปลาต้มก่อนน่ะ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    ลาบๆๆๆๆครับอ้ายลาบต้มหัวแซบๆๆครับออนซอนเนาะยามไปตกปลานะไปนำแน่เด้ออ้าย

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    ทำบาปขึ้นอีกแล้วบ่าวจัยยยน้องฮัก

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวกุดชุม
    บล็อก
    3
    หากินหมานปานนนี้ บ่อยากเอาอีกจักคนบ้อเมีย อิอิอิ
    สุดยอดมากอ้ายจัย ตากแห้งส่งมากินแหน่ สิเอาเข้าแลกเอาดอก

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    โตนี้ละเนาะ เห็นคัว อยุ่มื้อนั้น อิอิ บ่ได้กินต้มหัวปลาจ้อย ย้อนบ่มีเครื่องต้มยำ พะนะ

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ lucy
    โตนี้ละเนาะ เห็นคัว อยุ่มื้อนั้น อิอิ บ่ได้กินต้มหัวปลาจ้อย ย้อนบ่มีเครื่องต้มยำ พะนะ
    คือบ่ด่าเอื้อยเมรีแน ขอหัวปลาเฮาไปต้มอย่างดี บ่มีเครื่องต้มยำเป็นตะฆ่าแท้ล่ะ

Tags for this Thread