หัวข้อ: เล็ก ๆ น้อย ๆ จากใจ........สาวมักม่วน

ส.มักม่วน
    Guest

อายหน้าแดง เล็ก ๆ น้อย ๆ จากใจ........สาวมักม่วน

เมื่อฉันก้าวเข้ามาในบ้านมหาอีกครั้งหนึ่ง หลังจากห่างหายไปโดน.......โดนอีหลีเด
    ........สิ่งแรกที่รับรู้...รู้สึกได้......นั่นกะคือความอบอุ่น........................ที่ได้รับจากเอื้อยอ้าย หมู่หลายๆคน

เมื่อช่วงชีวิตที่มีแต่ปัญหากะลังผ่านพ้นไป...กะเลยกลับเข้ามาบ้านมหาอีกเถื่อหนึ่ง
    ก่อนหน้านี้...นิ่มกะเป็นคนหนึ่งที่เคยบ้า...ป่วง...ถึงขั้นกินบ่ได้นอนบ่หลับถ้าบ่ได้เข้าบ้านมหา
    เข้าเวบนี้ทุกมื้อๆละหลายๆรอบ จนในที่สุดกะกลายเป็นแฟนพันธ์แท้บ้านมหา....กะแบบว่าดีใจเนาะ แล้วทุกอย่างกะเปลี่ยนไป...เมื่ออยู่ๆจากแฟนพันธ์แท้กะกลายเป็น สมาชิกยังไม่ได้รับการยืนยันอีเมล์...พะนะ

คิดในใจ....คือเป็นแบบนี่น้อบาดนี่...เกิดอีหยังขึ้นน้อเล็ก ๆ น้อย ๆ จากใจ........สาวมักม่วน.หรืออาจสิเป็นเพราะว่า บ่ค่อยได้เข้าเวบเลยถืกตัดสิทธิ์ จากแฟนพันธ์แท้กลายมาเป็นสมาชิกบ่ได้รับการยืนยันอีเมล์..........ลึกๆกะเสียใจ
    เอาวะ...กะส่างมันเถาะไหนๆมื้อนี่กะกลับมาอีกเถื่อสิมาเป็นแฟนพันธ์แท้ของบ้านมหาอีกจักรอบหนึ่ง...หายจากบ้านมหาไปโดน
    พี่น้องเอื้อยอ้ายหลายๆคนอาจสิลืมไปแล้วว่า นิ่มเคยป่วงในบ้านมหาขนาดได๋ แล้วกะอยากบอกว่าขอโทษเอื้อยอ้ายหลายๆคน

บางสิ่งบางอย่างได้ล่วงเกินลงไปโดยบ่ได้ตั้งใจ........ขอโทษเด้อจ้าเอื้อยอ้าย...........ฝากไปทางเอื้อยหน่อย อ้ายเต็ม พี่เจน นิ่มบ่ทันลืมเด้อจ้าแบบว่ามีสัญญาใจกับเอื้อยอ้ายเผิ่นอยู่............
    แล้วกะบ่ทันได้ลืมกะปอมขี่ดินสอของเอื้อยติ๊กที่อยู่ทางห้องเอื้อยอิน((เด็กน้อย))

แบบว่าหล่าลงไดอารี่บ่ได้กะขอลงหม่องนี้เด้อจ้า.......

ขอบคุณจากใจค่ะ

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197
    เอื้อยคนนี้ของน้องนิ่มก็ยัง บ่ ทันลืมน้องนิ่มเด้อจ้า
    เพียงแต่เวลามีน้อยจ้า จุ๊บๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ น้องนิ่มจ้า

อิสระ เสรี เสมอภาค

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ยินดีต้อนรับน้องนิ่มเข้าสู่บ้านมหาดอทคอมครับ สาเหตุที่เข้ามาบ่ได้ อาจสิเป็นที่ระบบมั้งครับ อิ อิ

อีกอย่างช่วงนั้นมีพวกมิจฉาชีพเข้ามาหลายครับ พวกที่มักตีหน้าเศร้าเล่าความเท็จ มาหลอกมาตั๊วะกัน

เอาเงินเอาทองกะหลายครับช่วงนั้น กะเลยยืนยันอีเมลยากสักนิดหนึ่งครับ บางคนกะสมัครบ่ได้ครับ

แฟนพันธุ์แท้หลายคนกะมาจ่มให้อ้ายฟังคือกัน ว่าเข้าบ่ได้ ๆ พะนะ จั๊กว่าเข้าแนวใด๋คือบ่ได้ซั่นดอก

ถ้ามีไผมาตั๊วะมาหลอก น้องนิ่มได้ยินข่าวกะแจ้งให้อ้ายรับรู้แนเด้อครับ สิได้ระมัดระวังซั่นดอก

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    แสดงว่ามีคนมาแอบไช้ ลอ็คอิน แม่นบ่อนี่
    อ่ยาไปคิดหยังหลายหล่า มาหย่าวคือเก่า
    :1-:1-tim:tim:

[RADIO]http://dc127.google.co.th/img/90629407/6495bd6/dlink__2Fdownload_2F90629407_2F6495bd6_3Ftsid_3D20090611-011043-36ca0369/preview.mp3[/RADIO]

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ security182
    อยากเป็นแฟนพันธุ์แท้
    แต่ว่า ค่อยๆเป็นไปกะได้ดอก บ่ฟ้าว บ่ฝั่งเด้อ
    เอาแบบมั่นคงจงเจริญไปเลยพี่น้องงงงงงงง

อิอิ มาม่วนๆคือเก่าเด้อสาวมักม่วน น้องนิ่ม คนกินเป็ดบ่ได้ พะนะ

จื่อได้อยู่เด้อ เห็นว่ากะดาย

ละไมฝน
    Guest
    มาแจมนำเพิ่นครับ