หัวข้อ: จำภาพยนต์วัยรุ่นเรื่องนี่ได้บ่ "วันวานยังวานอยู่"

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

พบปะพูดคุย จำภาพยนต์วัยรุ่นเรื่องนี่ได้บ่ "วันวานยังวานอยู่"

ตอนนั่นอยู่ ป.6 พอดี มักหลายอยากน่าฮักคืออรพรรณ พานทอง
    ไปตัดผมม้า ผูกโบว์ไปโรงเรียน น่าฮักอีกแบบปุ้ยกะด๋ายย จำภาพยนต์วัยรุ่นเรื่องนี่ได้บ่ "วันวานยังวานอยู่" จำภาพยนต์วัยรุ่นเรื่องนี่ได้บ่ "วันวานยังวานอยู่"
    พี่ต้นแมคอินทอช ผู้บ่าวในสเปค คริ คริ

จำภาพยนต์วัยรุ่นเรื่องนี่ได้บ่ "วันวานยังวานอยู่"

จำภาพยนต์วัยรุ่นเรื่องนี่ได้บ่ "วันวานยังวานอยู่"

บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    น้องนิด อรพรรณ น่ารักมาก เสียดายหนังเรื่องนี้เข้าฉายบ่าวเซียงน้อยพึ่งเกิดเลยอดดู
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    อ๋อยยยยยยยยยยยยหน่อยเกิดบ่ทันจ้า

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    ป้าดดดด เข้าฉาย 2526 พุ่นติค่ะเอื้อยปุ้ย น้องเขมบ่ทันเกิดเลยค่ะ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    เหมือนบ่าวเซียงน้อยเลยครับ เรื่องนี้ผมก็เกิดไม่ทันครับ อิอิ

เรื่องนี้ได้มาดูอีกทีตอนมีซีดีหนังเก่าขายที่สะพานควาย อิ อิ ยอมรับว่าฟันกระต่าย อรพรรณ พานทอง น่ารักมากครับ สดใส น่ารัก

ตอนนี้หนังเก่าที่เราพลาดดูเมื่อตอนเด็ก ได้จัดทำในรูปซีดีขายแล้วเด้อครับ ในทีวีไทยยามคืนวันเสาร์กะมีคือกัน เบิ่งแล้วคิดฮอดตอนเป็นหนุ่มน้อยครับ

เบิ่งหนังยามหนาว นั่งห่มผ้าห่มกอดกัน และกะหย่ำในบักขามขั่ว นั่งผิงไฟนำกันจนซอดแจ้งครับ อิ อิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    จื่อบ่อได้คือกันครับ ย้านเกิดบ่อทันอยู่..5555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลาวสวิส
    จื่อบ่ได้คือกันละจ้า สงสัยซิเกิดบ่ทันคือบ่าวเอ๋เพิ่นว่าละจ้า อิอิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    ต้น กะ อู๋ แมคอินทอช สมัยนั้น เขาดังมักมัก แระ คิคิคิ tim:
    แต่เสียดายบ่ได้ทันเบิ่ง หลานปุ๊ยเอ๊ย เพราะเกิดบ่ทัน เหมือน
    อ้ายบ่าวเชียงน้อย กับ อ้ายพล 55555555ฮิ้วววววววว กริ้วววว:em01)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    บ่ได้เบิ่งดอกครับ จำได้แต่นางเอกล่ะครับ งามดีมักหลาย
    อรพรรณ พานทอง ตอนนั้นบ่าวจัยยังน้อยยุ 4 ขวบเอง แต่กะทันเห็นเพิ่นแสดงหนังยุเด้อ
    555+++(เฒ่าเนาะ)
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ security182
    ยาม บ่เคยเบิ่งครับ

แต่ว่า อาจจะเกิดทันอยู่จักหน่อยนิละ ฮ่าๆๆๆ

Tags for this Thread