หัวข้อ: เถียงนาน้อย บ่าวจัย

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน เถียงนาน้อย บ่าวจัย

มื้อนี้บ่าวจัยสิพาไปเบิ่งเถียงนาน้อยของบ่าวจัยครับผม
    อยากนำเสนอพี่น้อง ว่าพอสิจัดงานได้บ่ โอ้ววววววบ่แม่นพอสินอนเว่นดีบ่ซั่นดอก5555++

เถียงนาน้อย บ่าวจัย

บ่หล้าสมัยปานได๋อกครับมีไฟฟ้ายุเด้อ พลังงานแสงอาทิตย์เด้อครับ

ระบบควบคุ้มไฟในเถียงนาน้อยครับ

ส่วนนี้เป็นคอกงัวครับผม อยู่ห่างจากเถียงนาไปน่อยนึง
    อยู่ใกล้บ่ได้เหม็นขี้งัวครับ 5555++++

เล้าไก่กะอยู่ข้างๆคอกงัวครับ

ลากันด้วยภาพนี้เลยเนาะครับ เป็นจั่งได๋แนน้อครับ
    เป็นท่าบ่ คือสิเป็นตาได้ต้อนรับเอื้อย อ้ายแนบ่

พื้นที่ตั้ง บ.โคกสวรรค์ ต.หนองหว้า อ.เมือง จ.หนองบัวลำภู
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 13-07-2009 at 17:08.

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    ได้ที่อยู่เรียบร้อยแล้วบ่าวจัย
    เอื้อยสิไปยามเด้อจ้าเทื่อได้
    กินต้มไก่บ้านสั่นดอกหวา...
    เบิ่งภาพแล้วกะคิดฮอดดบ้าน
    เนาะจ้าเป็นตาอยู่ขนาดเลยยยจ้า
    เอื้อยขอข้อมูลเรื่องพลังงานแสง
    อาทิตย์แน่เด้อจ้าบ่าวจัยยยยยยย
    ขอบคุณล่วงหน้าจ้า/////////
    c06:

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ป้าดดด..ระบบไฟคือไฮเทคแท้...
    เป็นตานอนเว็นดีแท่..ยามฝนตกรินกะคือสินอนดีเนาะ
    หึยยยย นาแม่เฒ่ากะว่าแน่ 5555...

ศิลปิน,ช่างภาพอิสระ สัญลักษณ์ของ เพ็นนี
    บล็อก
    2
    อยากมีเถียงนา อิอิ
    เถียงนามีไฟฟ้าใช้แล้วบ่อยู่ดอก มักแนวเถื่อนๆๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่่าวสุดเขต
    โอ้ บ่น้อยหละครับปานนิพอเพียงครับพอเพียง มักนำยุกลับบ้านสิเฮ็ดแบบนี่หละ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ คนตระการ...
    ป้าดดด..ระบบไฟคือไฮเทคแท้...
    เป็นตานอนเว็นดีแท่..ยามฝนตกรินกะคือสินอนดีเนาะ
    หึยยยย นาแม่เฒ่ากะว่าแน่ 5555...
    ตอนนี้เป็นของน้องแล้วครับ ถูกต้องตามกฏหมายเด้ออ้าย 555+++

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ kapoloclikclik
    แถวบ้านกะโปโลฯ กะมีแผงโซล่าฯ คือกัน แต่นากะโป บ่ติดดอก นาอยู่ไกลโพ้ดบ่ค่อยได้ไป(นาโคก) เลยบ่ได้ติดคือไทบ้านเพิ่น......คิดฮอดบ้านเด้บาดนี่

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    ป้าดขนาดเถียงนาน้อยยังทันสมัยป่านนั้นแสดงว่าเรื่องอื่นนี่นำหน้าลิ่วเลยแมนบ่อนี่5555 กะเบิ่งตะคอกงัวยังมีแนวกันยุงเนาะ เกิดเป็นงัวบ่าวจัยนี่โชคดีคักขนาด555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวต้นฅนมุกดาหาร
    ..."มุกดาหาร"...
    ไสน้ออ้ายบ่าวจัยคือบ่เห็นไก่จักโตล่ะครับ...แม่นบ่าวชายหล่ามาลักไปต้มแก้มเหล้าเบิ่ดแล้วติ 55+

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    หน้าฝนแนวนี่ ต้นไม้เขียวชะุ่อุ่มอีกคักเนาะค่ะอ้ายจัย

Tags for this Thread