หัวข้อ: มากินข้าวปุ้นเด้อ

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน มากินข้าวปุ้นเด้อ

มื้อนี้วันหยุดพอดี ผบ.ทบ.บ่าวจัยอยากสิกินข้าวปุ้น
    เลยพากันไปตลาดแถวบ้านหาเสบี่ยง มาประกอบอาหาร
    ตัดมาตอนมันเสร็จเลยหล่ะกันครับ ตอนเฮ็ดบ่ได้ถ่ายไว้
    ยากนำเป็นผู้ซ่อยเพิ่น หน้าตาสิเป็นจั่งได๋กะลองมาเบิ่งเอาครับ

มากินข้าวปุ้นเด้อ

และนี้คือหน้าตาน้ำยาป่า+ตรีนไก่(เบิ่ดแล้ว)

และถ้วยนี้ของบ่าวจัยเองครับ เต็ม(ถ้วย)ที่เลยครับมันคือหลายแท้น้อ

สิกินเหลือบ่น้อบาดนิ มากินข้าวปุ้นเด้อ

นี้คือ ผบ.ผู้เฮ็ดให้กินครับ แซบยูเด้หล่ะ(ลองบอกว่าบ่แซบแนหล่ะ)สิได้ลางถ้วยเอง

นี้เลยนำเสนอ พระเอกของเรื่อง บ่าวจัยคนโก้ อิอิอิ

เชิญเอื้อยอ้ายทั้งหลายเด้อครับมาลองชิมข้าวปุ้นของบ่าวจัยเด้อครับ
    มื้อนี้เอาไว้พอแค่นี้ก่อนเนาะครับ เดียวมื้อหน้าสิเอานึ่งปลาจีนมาฝากครับ บาย บาย
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    อ้ายขอมากินก่อนหมู่เเด้อ น้องจัย มากินข้าวปุ้นมื้อเที่ยง แซ๊บ แซ๊บ 5555
    น้องจัย หาน้ำ ให้ ผ บ ท บ กินแหน่ท่าทาง อะไรจะติดคอ ฮิ้ววc06:

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

มากินข้าวปุ้นเด้อ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ หนุ่มน้อยเมืองเพชร มากินข้าวปุ้นเด้อ
    อ้ายขอมากินก่อนหมู่เเด้อ น้องจัย มากินข้าวปุ้นมื้อเที่ยง แซ๊บ แซ๊บ 5555
    น้องจัย หาน้ำ ให้ ผ บ ท บ กินแหน่ท่าทาง อะไรจะติดคอ ฮิ้ววc06:
    น้ำเปลี่ยนนิสายยยยยยยยติครับอ้ายหนุ่ม

อ้างถึง.อ้ายsecurity182 เฮ้ดเสร็จเพิ่นกะฟ้าวเลยหล่ะครับอ้ายหิวแฮงพะน่ะ

อ้างถึง.อ้ายเอ๋ บ่ฮู้จักโฆษกรัฐบาลติอ้าย 5555++++

อ้างถึง.น้องหลิน มาเด้อน้องหล่ามาแฮ้นตรีนนนนไก่นำอ้ายช้ามันสิเบิ่ดก่อนเด้

อ้างถึง.อ้ายแหลวแดง แม่นแล้วอ้ายน้องคือกันไปสั่งกินนำร้านเขา
    ยามได๋กะสั่งกินแต่น้ำยาป่า ตรีนไก่นี้หล่ะครับ มาเด้ออ้ายแซบๆนำน้องครับ

อ้างถึง.เอื้อยติ๋ม 5555+++คาแต่กำคอเจ้าของ ขวดเหล้าหลุดมือตกแตกเลยครับเอื้อย
    เหลือตั้งว่าบักหลายเสียดายคัก 5555++++
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 15-07-2009 at 13:16.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ security182
    ฮ้วยบ่าวจัยเป็นตาแซบแท้ละน้อง

จักติ้วแหน่ อยากซดแซบๆจักจานนี่แมะ

เข้าท่าเนาะ

น้องใภ้ได้กินก่อนหมู่เลยตี้ สงสัยฝีมือน้องสะใภ้เด้นิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ป้าดดดดด..มื่อนี่ ผบ. ชุดเหลือง 55555...คือสิแซบคักน้อ...

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    เป็นตาแซ่บแท้ค่ะ แฮ่นนำจักตรีนนน แหน่ค่ะ อิอิ...

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    อยากเด้เนาะบาดนิ จักจานแน่จ้าบ่าวจัย
    ผบทบ.เผื่อนคือซงเป็นตาแซบแฮงเนาะจ้า

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    คนละมุมเลยเนาะคับ อบต.กับคุณนาย เป็นตาแซบคัก ผมว่าน้ำยาป่านี้หละแซบที่ซู้ดดดดด เฮ็ดกินยามได๋ หรือว่าซื้อยามได๋ผมบ่เคยซื้อน้ำยากะทิ น้ำยาแนวอื่นเลย กินแต่น้ำยาป่านี้หละ เว้ามาแล้วน้ำลายไหล

แม่นๆมักกินที่สุดคือน้ำยาป่า...คั่นเฮ็ดกินเองอยู่บ้านกะเฮ็ดน้ำยาป่าตลอด...
    แต่คั่นเฮ็ดไปวัดกะใส่กะทิ เผื่อคนส่วนหลายกินนำเนาะ...เป็นตาแซบแท้หละจัย จักจานแหน่หล่า....

อ่านแต่คำอธิบายเจ้าเอื้อยกะอิ่มลมแล้วหละ หัวเราะหลาย555++
    ได้ยินข่าวว่าถือขวดเหล้าไปเหยี่ยวติหล่า...คาแต่กำคอเจ้าของ หลงปล่อยคอขวดถิ่มติบ้อ เอิ๊กกกกส์ๆๆ ม่วนคักเนาะหมู่เจ้า....
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ 18ฝนคนอันตราย
    ตาแซบเนาะ บ่าวจัยน้ำยาแมะ เอาหยังเฮ็ด น้ำยาป่ามังกรบ่อิอิอิอิอิอิอิ เว่าหยอกเด้อมาเป็นตานัวเนาะ กินสองคนระวังเด้อ เขร้ไหล สองคนเด่5555555555555555555555555 น้ำลายไหล

Tags for this Thread