หัวข้อ: เลขฝันเมื่อคืนครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มคำก้าว

เลขฝันเมื่อคืนครับ

442-422-12-22
    c06:c06:

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลูกหินกอง
    เบิ่งซงคือสิฝันดีน้อครับ...ฝันจนเป็นโตเลขแหมะ..ผุดั๋ยอยากเสี่ยงโชคกะลองซื่อเบิ่งเด้อครับ...ส่วนผุข่านี่ซื่อเลขบ่เป็นดอกครับ..ถ่ากินนำไผซื่อถูกอย่างเดียว..อิอิอิ

jusmagteam
    Guest
    เยี่ยมจร้า

ข่อยว่าแล้วตั๋ว ไปทางได๋กะมีแต่ 4 เนาะ งวดนี้บ่หนี 4 แท้ๆละข่อยว่า แล่น 4 โลดเด้อไผ๋อยากถืก อิอิอิ
    ...เปรียบแม่เช่น โคมทองของชีวิต

ช่วยชี้ทิศ ช่วยนำทาง ช่วยสร้างสรรค์

ให้ความรัก ให้ความรู้ ชูชีวัน

ลูกจึงมั่นกตัญญูบูชาคุณ..........เพื่อแม่ แพ้บ่ได้

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หล่อซวดลวดขี้มูกกื้ดอืดลืดเล็มเหล
    167-258 อย่าลืมเด้อคับ จากจานแจ็ค อิอิ
    มาคักๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    คนป่วงแต่หน้าตาดีคับ ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    สิไห่ซื้อโตได๋หละทีนี่อาจารย์มาหลายแท่นอ

Tags for this Thread