หัวข้อ: แวะมาเล่นมาเบิ่งครับ อิอิ..ยามใกล้หวยออก *0*

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ปลัดโตคนเดิม

แวะมาเล่นมาเบิ่งครับ อิอิ..ยามใกล้หวยออก *0*

แวะมาเล่นมาเบิ่งครับ อิอิ..ยามใกล้หวยออก *0*

ยามใกล้หวยสิออกคนเข้าหลายขนาดครับ ฮ่าๆแวะมาเล่นมาเบิ่งครับ อิอิ..ยามใกล้หวยออก *0* หยอกล้อเล่นนะครับ แวะมาเล่นมาเบิ่งครับ อิอิ..ยามใกล้หวยออก *0*

สนุกสนานกันได้ครับ อย่างมงายกันหลาย ความหวังสิรวยกะมีอยู่แต่มันน้อยมากนะครับ กะเล่นพอสนุกสนานเดอ พ่อเเม่อ้ายน้องเฮา

ผมเคยอ่านข่าว คนหนึ่งซื้อลอตเตอรี่ๆ ทุกงวดมา 10 กว่าปี ไม่เคยถูกเลยแม้แต่ครั้งเดียว แม้แต่เลขท้ายยังบ่ถืก เหอๆ คนเฮามาอยู่ที่ดวงโชคชะตาของโตเฮาสิพาไป

จะสูงต่ำอยู่ที่ทำตัว จะดีชั่ยอยู่ที่ตัวทำ:em01) โชคดีร่ำรวยกันบางคนนะครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ยังน้อยไปครับซ่ำนี่ ถ้าเบิ่งมื่ออื่นเด้อครับ ท่านสิตกใจ....

กะแล้วแต่คนมักเนาะครับ ถ้าคนมักแล้วห้ามจั่งได๋กะบ่อเซา
    สำหรับผมนี่ ชวนจั่งได๋กะบ่อซื้อ...บ่อมักมาแต่ได๋แล้ว
    แต่กะบ่อว่ากันครับ มักต่างกัน หมานไผหมามมัน คือเพิ่นว่าล่ะ.. อิอิ...ไผหมานกะเอิ้นแน่เด้อ...

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ปลัดโตคนเดิม
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ คนตระการ...
    ยังน้อยไปครับซ่ำนี่ ถ้าเบิ่งมื่ออื่นเด้อครับ ท่านสิตกใจ....

กะแล้วแต่คนมักเนาะครับ ถ้าคนมักแล้วห้ามจั่งได๋กะบ่อเซา
    สำหรับผมนี่ ชวนจั่งได๋กะบ่อซื้อ...บ่อมักมาแต่ได๋แล้ว
    แต่กะบ่อว่ากันครับ มักต่างกัน หมานไผหมามมัน คือเพิ่นว่าล่ะ.. อิอิ...ไผหมานกะเอิ้นแน่เด้อ...
    ครับผม ฮ่าๆ เล่นกันพอสนุกสนาน หมานไผหมานมันจั่งว่าละเนาะครับ

แว่วๆมาว่า งวดนี้ 0 มาหลายโต ::)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวดงลาน
    ธรรมดาหล่ะอ๋าวเอ้ย ควมสุขหน่อยๆ ของคนจน พอได้ลุ้นเบิงดอก

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวดงลาน
    ธรรมดาหล่ะอ๋าวเอ้ย ควมสุขหน่อยๆ ของคนจน พอได้ลุ้นเบิงดอก
    ถูกต้องอีกแล้วครับท่าน ความสุขของคนจนอย่างเราเนาะ ลุ้นเบิ่ง พอได้มีรสชาติของชีวิต เห็นแต่ป้าผมละครับ ถืกเลขซาวบาท เต้นหย่อง ฮ่าๆ สนุกสนานครับ เพื่อความสุขของโตเฮา tim:

เลขเด็ด เด่นบน 00 88 เด่นล่าง 25 52 พิจารณาดูตามดวงของเจ้าเด้อ ฮ่าๆ :em01)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    บ่อรวยดอกคับ แต่บ่ออยู่แบบอดๆอยากๆ...เลขเด็ดงวดนี่ 394 เด้อพี่น้อง อิอิ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    ขอบคุณหลายๆๆเด้อคับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ฅนไร้หัวใจ

D Ka

ใกล้มิ้อหวยออกซิเข้ามาส่้องหาเด้อค้ะc06: