หัวข้อ: ไปนา นำอ้ายบ่

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน ไปนา นำอ้ายบ่

ช่วงนี้ยากเวียกคักบ่ค่อยมีเวลามาบ้านมหาคือเก่าก่อนเนาะครับ
    มื้อนี้พอสิมีเวลาว่างเลยหยิบภาพเก่าๆตอนเมือบ้านมาตั้งกระทู้
    พอได้หายยาก555++++++มื้อนี้บ่าวจัยสิพาไปเล่นทงนาเด้อครับตามมาเลยครับพี่น้อง

ไปนา นำอ้ายบ่
    พาหนะที่สิพาพี่น้องไปนามื้อนี้ครับ มาเด้อไผ๋มาก่อนนั่งหน้ามาช้านั่งหลังรึว่าอาจสิได้หย่างเอาเด้อ5555

โชเฟอร์ใหญ่ใจสปอร์ต บ่าวจัยนั้นเอง อิอิอิอิ

ระวางทางไปนาครับ พี่น้องกำลังหลกกล้าไปดำ เป็นตะปวดแอวแท้น้อ

มาฮอดทางเข้านาบ่าวจัยแล้วครับ ปิดดีแน่จักหน่อยเพราะว่า
    งัวมันดื้อโดดออกมาหากินหญ้าข้างนอกเขตยุเลือย

ข้างทางก่อนสิฮอดเถียงนา เก็บเอาหมากส้มมอไปกินกับเกลือครับ ยามกินน้ำหวานจ๋วยๆลงคอเด้อครับ

มาเอาปลาบู่ไปต้มเด้อครับ บ่าวจัยมาตึกแห คร้านเฮ็ดเวียกปวดแอวอิอิอิอิ

พอดีได้ปลามาสองโต เอามาต้มส้มๆเค็มๆมันจั่งสิอิ่ม 55++++มื้อนี้เอาซำนี้หล่ะเนาะครับ
    คอมพ์บ่าวจัยโหลดช้าคักโพดมื้อหน้าสิมาต่อใหม่เด้อครับหน้าตาต้มส้มๆเค็มๆจักสิเป็นแนวได๋น้อ
    เวียกกะบ่ทันได้เฮ็ดเพิ่งสิมาฮอดตอนหน้ามาติดตามใหม่เด้อครับ อีกไม่นานเกินรอ อิอิอิอิ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    นำไปกินต้มปลาก่อน

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    เป็นต่ะม่วนอยู่ครับไปเที่ยวนา คิดฮอดนาเด่น่อครับ
    ช่วงนี้ข้าวกำลังสิเขียว ถืกปุ๋ยอีแม่ กอใหญ่ๆ เป็นตะสะออน
    บรรยากาศท่งนายามนี้ เบิ่งแล้วมีแฮงลูกตาน่อครับน่อ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    บักส้มมอคือต้นเตี้ยแท้บ่าวจัยเป็นตาเอามาดองแซบเนาะ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ยามเป็นเขยใหม่ๆเมือนากะไคอยู่ ถ้าเขยเก่าแล้ว กะขี้คร้านล่ะเนาะ..อยากเข้าแต่ในเมือง แม่นบ่อบ่าวจัย .5555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่่าวสุดเขต
    คืออุดมสมบูรณ์เป็นตาอยากไปยามแท้อ้ายบ่าว
    อั่นบักส่มมอนั่นแหมดึกมาทางเกาหลีจักหน่วยแนะอ่าย
    เห็นแล้วส่มปากเด้ น้ำลายใหลc06:

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเมืองกาญจน์
    คึดนำผู้หลกกล้าเด้เนาะ อย่าเต๋ขี้ตมใส่หน้ากันเด้อ บอกแม่เฒ่าแหน่หล่ะ อย่าให้เพิ่นใสผ้าสิ่นลงหลกกล้าเด้ คึดนำยังว่า ::)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวต้นฅนมุกดาหาร
    ..."มุกดาหาร"...
    ฟ้าวมาลงเด้ออ้ายบ่าวจัย....บ่าวต้นสิมาจอบอยู่อิๆๆ อยากกินต้มปลานำ55

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    โอยยคึดฮอดบ้านอ่ะ เห็นนาบ่าวจัยแหล่วแมะ เป็นเทื่อแรกเด้อหล่าที่เอื้อยไก่ได้เห็นต้นส้มมอ นั่งเถียงกันกะเพื่อนที่ทำงานเพิ่นว่าต้นหมากส้มมอต้องต้นใหญ่กว่านี้ ว่าส่าน (ลาวขอนแจ่น อิอิ)
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวกุดชุม
    บล็อก
    3
    บักส้มมอ ระวังคาคอพี่อ้ายจัยเด้อ 555555555555555

Tags for this Thread