หัวข้อ: ทายาทตัวน้อยๆ ของท่าน Dj ปอ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    มิสบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ ติ๊กต็อค
    บล็อก
    3
    อิ๋งน้อย&เพลงน้อย เนาะ บ่ได้เห็นหน่าจักเทือ

สิไปหาอยู่ นคร พู้นละเนาะ เอ๊ะ หรือสิพาหลาน มาอุบล หึ อ้าย ::)
    :heart: ไทอุบล คนเมืองนักปราชญ์:heart:

http://up.how2phin.com/pictures/a46ce89bb69277bd7b1a2f0912d7cb05.gif

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ พ่อบักเบนซ์
    บ้านหนองทุ่ม เมืองพล ขอนแก่น ...City
    ใหญ่สำกันแล้วบาดนิ หลานน้อย ว่าแต่ คือบ่ถ่ายกับพ่อหรือกับลุงเต็มแน่จักหน่อย มาแต่หลานเน๊าะ ผุถ่ายบ่ยอมเข้ากล้องเรย พั่น ผุเป็นพ่อ กะอยากอายแต่กล้อง อิอิ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6

พบปะพูดคุย เพิ่มเติม พะนะ

เพิ่มเติม พะนะยังมีอีกเต็มม้วนเลยอิอิ ในรูปแบบ VDO อัปเสร็จเรียบร้อยครับ
    แต่ว่ารอพรุ่งนี้เนาะ ให้ผู้บรรยายมาก่อน ฮ่าๆๆ ท่านปอ

เสื้อเหลือง น้องอิ๋ง เนาะ จักผู้ชายหรือผู้หญิงบุ๊นิ (หลานสาวครับ)

เสื้อสีฟ้า (หลานชาย) น้องเพลง ทั้งสองเป็นสายเลือดท่านปอโดยแท้ (ผลงานที่ตั้งใจ) แฮะๆๆ
    เพิ่มเติม พะนะ เพิ่มเติม พะนะ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA
    ตาฮักตลอดเลยหลานน้อยแมะ น้องเพลงและน้องอิ๋ง ตาฮักกับไปคนหล่ะแบบเลย ขาวได้แม่ ฮ่าๆๆๆๆๆ คั้นได้ น้องปอ นี้ บ่มีสีนี้เด็ดขาด

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ชายหล่ามาดามศรี
    แวะมาจอบเบิ่งหลายน้อยทั้งสองคน

น้องเพลงกะน้องอิง ใหญ่แล้วตั่วนี้

ป้าดน้าติ๊กสิไปยามหรือสิมายามน้าติ๊กเน้อ

อ้ายปอ.......... ฮิ้วๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ พามายามทางอุบลแน่เด้อ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจปอ บ้านมหา
    ขอบคุณเจ้าของกระทู้นะครับ ผมพาน้องเพลงมาตรวจสุขภาพครับ เลยนัดท่านเต็มมากินข้าวนำ
    ขอบคุณแฟนเพลงทุกๆๆท่านนะครับ

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    อ่อยยยยยยยยยยยยหน่อยคือเบิ่งบ่ได้คือหมู่เพิ่นน้อบาดนิ
    อดเบิ่งอีกแล้วโอยยยยหลูโตนเจ้าของเด้เนาะหน่ายเครื่องกะปานนั้น....

ร่วมกิจกรรมนำความรู้ สัญลักษณ์ของ เซียนเมา
    ตาฮักครับ หลานน้อยทั้สอง
    ซิโตนแต่ตะของนีหละ อยากมีนำเขากะบ่มี
    (หาเมียทันใด้ยุ..อิอิ..)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    เพอร์เฟคขนาดเลยเนาะคับดีเจปอแหม อี่หล่าลูกกก บักหล่าลูกน้อย วัยกะบ่ห่างกันปานได๋ได้เป็นเพื่อนเล่นกัน น่าฮักทั้งสองเลยคับผม

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    น่ารักมากกกกกกกกกกกกกกกกกกกกเลยจ้า

Tags for this Thread