หัวข้อ: ไปยามพี่น้อง บ้านมหาฯ ทางเมืองอุบล

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA
    ว้าวๆๆ เอื้อยใส่เสื้อสีชมพูนะ หน้าตาคุ้นๆๆ เอื้อยของสาวส่าเมืองอุดรตั้วนะ ฮ่าๆๆๆๆๆ
    มีแต่คนหน้าตาหล่อแอนสวยอีหลี่หล่ะเนาะ คนเมืองอุ...แมะ ให้ไทเมือง อุ...อุดร งามนำแน่เด้อจ้า ฮ่าๆๆๆๆๆๆ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวกุดชุม
    บล็อก
    3
    คนอุบลมีแต่คนงามๆๆ หล่อๆๆๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวนิติกร
    ขอบคุณ บ่าวเอ๋ ที่แวะมาเยี่ยมเยือน อ้าย ชาย
    ขอบคุณหลาย กะคือ พ่อจ่าเพลิง ลูกสาว งามหลาย
    ให้ชุ่ม ให้เย็น เด้อครับ พ่อ.. 5555555

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ มันฑนา
    ว้าว บรรยากาศคือเป็นตาอบอุ่นแท้จ้า.....
    คิดถึงพี่น้องทางอุบลเด้อจ้า.......

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    ดีใจหลายๆที่ได้มีโอกาสได้พ้อน้องเอ๋..และกะอ้ายจ่าเพลิง..อ้ายบ่าวนิติกร..อบอุ่นดีค่ะคนอิสานเบิ่งแยงฮักแพงกันจ้า..

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวกุดชุม
    คนอุบลมีแต่คนงามๆๆ หล่อๆๆๆ
    ถืกต้องแล้วครับ..อิอิ..
    .เสียดายอยู่ ท่าน jobloi มาบ่อได้ มื่อนั่นเพิ่นเข้าเวรพอดี ได้แต่โทรหา เทื่อหน้านี่ล่ะบ่อพลาดแน่...

บ่าวเซียงน้อย..หมายเหตุ รูปสุดท้าย ลูกสาวไผ๋น๊อคือเปิ่เหวิ่น อยู่แท้ อิอิๆๆ

ลูกสาว คนที่นั่งอยู่นำกันนี่ล่ะครับอ้าย..เบิ่งหน้าไส่กับพ่อเอาโลด อิอิ

กำลังใจ บ่าวนิติกร เหมือนเพื่อนของหน่อยคะ แต่เดี๋ยวนี้ติดต่อเขาไม่ได้แล้วจ้า
    ติดต่อบ่าวนิติกรแทนกะได้เด้อ อิอิ..

บ่าวโจ่โล่ หน่ายคนเด๊เหว่ย เมือบ้านกะบ่ปากให้ฟังนำจักความแนะเหว่ย

เมือแบบฟ้าวๆครับอ้าย ไปเยี่ยมพ่อใหญ่บ่อสำบายนำครับ

บ่าวนิติกร ขอบคุณ บ่าวเอ๋ ที่แวะมาเยี่ยมเยือน อ้าย ชาย
    ขอบคุณหลาย กะคือ พ่อจ่าเพลิง ลูกสาว งามหลาย
    ให้ชุ่ม ให้เย็น เด้อครับ พ่อ.. 5555555

ครับท่าน ผมกะขอบคุณคือกัน เทื่อหน้าสิไปกวนอีกเด้อ ครับ

ธิดายาเย็น ดีใจหลายๆที่ได้มีโอกาสได้พ้อน้องเอ๋..และกะอ้ายจ่าเพลิง..อ้ายบ่าวนิติกร..อบอุ่นดีค่ะคนอิสานเบิ่งแยงฮักแพงกันจ้า..

เสียดายเวลาน้อยโพดเนาะเอื้อย..ว่าสิชวนไปกินต้มไก่ทางตระการนำกะบ่อมีเวลา ผมลงมาก่อน

ร่วมกิจกรรมนำความรู้ สัญลักษณ์ของ เซียนเมา
    คนอุบลงามอีหลีฮั่นหละ เคยไปเห็นยุ
    อยากไปอีกยุคับ....:heart::heart::heart:

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    มาช้าไปนิดเบิ่ดแล้วบ้อเบอร์โทรน่ะอ้ายพล ขอแนจักโตบ่เอาเบิ่ดดอกอ้ายย้านบ่มีค่าโทรฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ก.กุ้งเผา
    ป้าดด ลูกสาวพี่จ่า งามแต้งามว่า

งามแต้ๆๆครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ จ่าเพลิง
    ขอบคุณ บ่าวเอ๋เด้อที่ไปเยี่ยมยามกลุ่มอุบล ครับ ยินดีต้อนรับสมาชิกบ้านมหาทุกท่านครับ

Tags for this Thread