หัวข้อ: ไวอะก้า...พาเหนื่อย

Threaded View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

ไวอะก้า...พาเหนื่อย

มีคฑาชายนายหนึ่งมื้อนี้เพิ่นมีนัดกับสาวๆไว้สามคนสิพากันไปเที่ยวผับกันคืนนี้ และที่สำคัญต้องหาวิธีเสริมกำลังไว้ เพราะว่ามื้อแลงมีสาวๆมาหาตั้งว่าสามคน พอเรานึกได้แค่นั้นกะบึ่งรถไปหาร้ายขายยาเลย เดินเข้าร้านพร้อมสั่งเบาๆว่าขอยาไวอะก้า สามเม็ดครับคุณหมอ หมอกะบอกว่าให้กินครั้งล่ะเม็ดเด้อ นายนั้นสวนหมอไปว่าสาวมาตั้งสามสิกินเม็ดเดียวสิพอบ่หมอ ก่อนสิฮอดเวลานัดเรากินยาเลยสามเม็ดรวดเดียวเบิ่ดเลย ย้านบ่มีแฮงสู้สาวๆบ่ได้ พอฮอดเวลานัดสาวเจ้ากรรมโทรมาบอกว่ามาบ่ได้ เฮ็ดจั่งได๋ล่ะครับยากะกินไปแล้ว เวรของกรรม กรรมของเวรแท้ๆ ยากินไปตั่งว่าสามเม็ดไผสิซอยเราได้ กล่าวมาตอนเช้าเลยล่ะกัน ตื่นเช้ามาคฑาชายนายนี้ขับรถไปหาหมอคนเดิม (หมอจำได้แต่บ่ทันสิได้ถามข่าว) เปิดประตูเข้าไปพร้อมกับบอกหมอเบาๆ(เบิ่ดแฮง)ว่าคุณหมอครับ ขอน้ำมันมวยหน่อยครับหมอ หมอได้ยินตกใจพร้อมบอกว่า คุณจะเอาน้ำมันมวยไปนวดไอ้นั้นไม่ได้น่ะ คะฑาชายสวนกลับไปทันทีว่าใครบอกว่าผมสิเอาไปนวดไอ้นั้น ผมสิเอาไปนวดแขนผมๆๆๆๆคิดเอาเด้อเราเป็นหยังคือสิได้นวดแขนเจ้าของฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 27-08-2009 at 09:00.

Tags for this Thread