หัวข้อ: คนรวย คนจน เบิ่งกันที่ไหน

หนุ่มสามหมอ
    Guest

คนรวย คนจน เบิ่งกันที่ไหน

เรื่องนี้นะครับผมเคนได้ยินมาจากคนฮู้จักครับ

เรื่องมีอยู่ว่าครอบครัวนี้นะครับจะไห้ของขวัญกับลูกโดยการไปเที่ยว
    ตามที่ลูกต้องไป1แห่งบ่ว่าที่ใดกะตาม
    พอฮอดมื้อลูกเลยอยากไปเที่ยวหาดเปลือยนะครับกะเลยได้พาไป
    พอฮอดหาดลูกเลยถามว่าสิฮู้ได้จังใดว่าผู้ใดรวยผู้ใดจน
    พ่อกะเลยเว้าว่าเบิ่งม่องนั้นละครับ(ม่องใดคึดเอาเด้อ)ขั้นผู้รวยสิใหญ่ยาว
    ผู้จนสิบ่ใหญ่ พอเว้าแล้วผู้แม่เลยหิวน้ำเลยไห้พ่อไปชื้อระหว่างที่พ่อเพิ่นไปชื้อน้ำ
    กะมีฝรั่งมาเว้านำแม่กับลูกเพิ่นแปปหนึ่งกะเลยไป พอพ่อกับมาเลยถามลูกว่าฝรั่งผู้นั้นรวยบ่ ลูกเลยตอบว่ามาที่แรกจนคักๆแต่พอได้เว้านำแม่แค่นั้นแหละรวยขึ้น รวยขึ้น

:em01):em01)

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    555555555555ว่าไปเนาะ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    หาดนี้อยู่ใสน้อ อยากไปรวยนำเด้ ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ให้บ่าวจัย กับอ้ายพลไปเบิ่งเด้เนาะ..คือสิรวยอยู่เบิดมื่อเอาโลด 55555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลาวสวิส
    555555+ เว้าไปเนาะ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ไทสกลฯ
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ คนตระการ...
    ให้บ่าวจัย กับอ้ายพลไปเบิ่งเด้เนาะ..คือสิรวยอยู่เบิดมื่อเอาโลด 55555
    อย่าพาตำรวจบ้านไปนำเด้อ...มันสิเกิดเรื่อง
    ผั่นสิว่า...ยามอยู่นำข่อยหละจนกะด้อ...บาดยามมาอยู่นำไทบ้านเพิ่นทำโตเป็นคนรวยแถ่ะเนาะ ผั่นวาเด้..