หัวข้อ: ปูดองตัวใหญ่ๆจ้า

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ศรีทนได้

ปูดองตัวใหญ่ๆจ้า

ปูดองตัวใหญ่ๆจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ศรีทนได้; 28-09-2009 at 03:40. เหตุผล: ลบโคตที่เกินให้จ้า

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ดุ๊กดิ๊ก
    กรรมๆ แก้ไขแหน่ครับ ภาพมันลบ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย

ปูดองจ้า

c06: เอื้อยศรี จ๋าจ๊ะ
    ลูกหิน ลองขยายภาพปูดอง เอื้อยศรีแล้วกะได้นิดเดียวจ้า
    เอื้อยศรีจ๋า ลองถ่ายมาให้เบิ่งใหม่ได้บ่จ๊ะ
    อยากเห็น อยากเฮ็ดเป็นนำ แนวมักเลยจ้า)))

ปูดอง

ปูดองจ้า

ปูดองจ้า
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    ป้าดดดดดดพี่ศรีแนวมักเด่นี้ครับ มารูปน้อยแท้น้อครับเอาใหญ่ๆๆแน่ครับ อิอิ

พี่สีจ๋า ขอสูตรนำแนะจ้าสิเอามาเฮ็ดไว้กินจ้า แนวมักซื้อเพิ่นกินมันเค็มแฮงจ้า ขอบคุณจ้า
    เมื่อความจนผลักไส ดิ้นรนเท่าไรยิ่งไกลบ้าน

เป็นตาแซบน้อจ้า โตใหญ่เอามายำแซ่บๆ อิอิอิ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA
    ป้าดดดด เสี่ยว แนวมักเดนะ เอามาตำใส่หมากหุ่ง เนาะ เว้ามาแล้วนำลายไหล อิอิ...
    อยากดองคือกันหล่ะ หาปูบ่มีเด้อ ทางนี้นะ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    อยากตำบักหุ่งเด๊ บาดนิ