หัวข้อ: ขวัญตา ฟ้าสว่าง - ฮักผัวขี้เหล้า

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

ขวัญตา ฟ้าสว่าง - ฮักผัวขี้เหล้า

ขวัญตา  ฟ้าสว่าง - ฮักผัวขี้เหล้า

ลำแพน ฮักผัวขี้เหล้า - ขวัญตา ฟ้าสว่าง

ฉายา เจ้าแม่ลำแพน (รอสักครู่เสียงเพลงจะดังขึ้นเองครับ)
    เจ้าของลิขสิทธิ์ ดอยอินทนนท์ โปรโมชั่น สงวนลิขสิทธิ์ ผลิตโดย LIGO
    [Radio]http://pkpasakorn.googlepages.com/KTF-10.mp3[/Radio]

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ wasut
    ม่วนหลายครับม่วนๆ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ kamatep
    ป้าดโท่อ้าย ผมยอมแล้ว ผมคิดอยู่ว่าจะชาตินี้สิได้ฟังบ่ จักสิเว้าว่าจั่งได๋อ้ายเอ้ย กราบแทบเท้าดีใจหลายครับ ชุดนี้ผมจำได้ผมไปเบิ่งหนังขะเจ้าเปิดก่อนสิสายหนังราวๆสามสิบปีแล้วครับ ฟังแล้วนอนหลับตา คึดฮอดควมเก่าควมหลัง ไปเบิ่งหนังแจกเข่าหาแม่ใหญ่สงกา เลาถืกปืนผัวเลาตาย โอ้ยๆๆๆ อยากไปเมืองมะละแม่งเด้ ม่วนหลาย อยากไห่แม่ขวัญตามา ลำไห่ฟังอีกครับ มักเสียงเผิ่น เสียงสูงเสียงหองม่วนอิหลี ถ้าไผ๋ฮู้จักเผิ่นส่งข่าวส่งคาวแน่เด้อครับ ขอบคุณหลายๆๆอ้ายโจ ขอบคุณครับ

Tags for this Thread