หัวข้อ: บ่าวจัย สิพาไปทำบุญกับเด็ก..น้อย

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน

มะส่าง ว่าแท้ฮั่น

ผมบ่ได้สร้างภาพเด้อครับ แก้ข่าว 555+ แบบว่า "รักเด็กครับ" (ถ่าแย่งกินไอติมเด็กน้อยครับ)

........ นี่ครับ.......คนสร้างภาพของแท้ และ แน่นอน ครับ 55+ (หลักฐาน กล้องโตบักใหญ่เลย)

......... อันว่า..บุญ บุญนี้ บ่มีไผปันแจก....มันบ่แยกออกได้ คือไม้ผ่ากลาง.........
    .........เปรียบคือเฮากินข้าว เฮากินเฮากะอิ่ม....มันบ่ไปอิ่มท้อง เขาพุ้นผู้บ่กิน.......

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    เบิ่งหน้าตามีแต่ผู้อิ่มเอิบเนาะคับ แม่นอิ่มบุญหรือว่าอ้วนกะบ่จัก อิอิ เว้าหยอกเล่นเด้อคับ ได้แต่แสดงความยินดีนำคับผม สุดยอดๆๆๆๆๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ แหลวแดง
    เบิ่งหน้าตามีแต่ผู้อิ่มเอิบเนาะคับ แม่นอิ่มบุญหรือว่าอ้วนกะบ่จัก อิอิ เว้าหยอกเล่นเด้อคับ ได้แต่แสดงความยินดีนำคับผม สุดยอดๆๆๆๆๆ
    ฮ่าๆๆๆๆๆอ้ายแหลวแดง โดยเฉพาะบ่าวจัยแมนบ้ออ้ายฮ่าๆๆๆๆๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ พิณอิสระ
    ขอนแก่น อุดรธานี และสุรินทร์
    การแสดงความยินดี หรือ การอนุโมทนาบุญ เป็นบุญได้เช่นกัน
    ( ปัตตานุโมทนามัยกุศล บุญเกิดจากการอนุโมทนา:-จากบุญกิริยาวัตถุ ๑๐ )
    ขออนุโมทนาบุญกับทุกท่านมา ณ โอกาสนี้ครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    สิพาไปวัดเด้อครับบาดนี้ วัดไร่ขิง นครปฐมครับตามโชว์เฟอร์มาเลย

ผบ.ทบ.มาคุมเองครับห้ามยึก

สาธุขอให้ผู้ข้าร่ำรวยเงินทองเด้อสาธุ และขอให้ประเทศไทยสงบสุขด้วยเทิญๆๆๆ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    กรี๊ดดดดด สุดยอดครับ ๆ ๆ ๆ แฮ่ม ข่อยกลับฮอดบ้านเกือบตี 2 ขากลับข่อยคือขาปัดขาเป๋แถะน้อ สงสัยเมื่อยคัก ภารกิจเดินสายหลายคัก ฮ่อ ๆ ๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ kapoloclikclik
    บู๋ยๆๆๆ คุ้มสามเสน มามีตะคนใจบุญแท้ ขออนุโมทนาสาธุ นำเด้อจ้า...............

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    ขออนุโมทนาบุญนำเด้อครับกับพี่น้องคุ้มสามเสนครับมีกะสวยๆหล่อๆเนาะครับอิ่มบุญ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    อิอิ อยากไปนำ หน้าตาดี แถมใจดีทุกคนเลยจ้า คุ้มสามเสน

ปล.นางเสื้อเขียวๆๆนั่น คือปุ่ยลุ่ยป่ายล่ายแท้ ฮ่าๆๆๆจุฟๆๆๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวต้นฅนมุกดาหาร
    ..."มุกดาหาร"...
    เป็นตาอิ่มบุญคักเนาะครับมีแต่ผุหน้าตายิ้มแย้ม.....ขอให้ทุกคนมีความสุขหลายๆเด้อครับ

Tags for this Thread