หัวข้อ: ยุพิน-ดวงเนตร : คนจน

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

ยุพิน-ดวงเนตร : คนจน

ยุพิน-ดวงเนตร : คนจน

ลำเพลิน คนจน
    ยุพิน สายใจ - ดวงเนตร วาสนา

ฉายา อิสาวจอมซ่าส์ (รอสักครู่เสียงเพลงจะดังขึ้นเองครับ) ขอบคุณ DJ-คำแสง
    ศิลปินก่อนจะไปรวมตัวกับคณะเพชรพลาญชัย ในนาม พวงผกา - เด่นนภา เพชรผลาญชัย

เจ้าของลิขสิทธิ์ SURE AUDIO สงวนลิขสิทธิ์ ผลิตโดย SURE
    [Radio]http://pkpasakorn.googlepages.com/TWS-03.mp3[/Radio]

อ้าย อ้าย ติ๋มว่าอ้ายง่วงนอนคักๆ สลับกลอนลำไปมา อิอิ ตามที่ฟังเบิ่งเนาะ บ่ฮู้จักกลอนลำดอกติ๋มกะดาย...

กลอนนี่เป็นสาวสารคามสั่งชู้....แม่นบ่จ้า...คั่นบ่แม่นอย่ามาฮ่ายข่อยเด้อหละ5555+++

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    โอ้ว หาฟังยากคัก เอาอีก ๆ ๆ ครับ

ร่วมกิจกรรมนำความรู้ สัญลักษณ์ของ เซียนเมา
    โอ้ยน้อ...ผุข้ายอมรับหลาย
    เพลงหาฟังยาก กะยังหามาให่ฟังได้ นับถือหลาย อ้าย
    "บ่าวโจ่โล่"นี่แหละ ฅนอนุรักษ์วัฒนะธรรม มูลมังอิสานเก่าตัวจริง
    นับถือ จากใจครับ คูบา
    ธุจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เซียนเมา; 29-09-2009 at 22:31.

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

ขอบคุณหลาย ๆ เด้อครับ สำหรับ คลิ๊ก เดียวเพื่อเป็นกำลังใจ

ในการซอกหา หมอลำมาให้พี่ให้น้องฟัง

กลอนลำผิด บางเทื่อบางมื้อกะย่อนง่วงนอนเด้อครับ

ด้วยความขอบคุณ บ่แก้ดอกเนาะ ให้มันเป็นเสน่ห์ ซะเนาะครับ

ฮ่า ๆ ๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มโพธิ์ศรีสุวรรณ
    ขอบคุณเด้อครับ ที่เอาหมอลำเก่าๆ มาให้รับฟัง สุดยอดบ่าวโจ่โล่ เก่าแท้ๆครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มยโสธร
    คือฟังบ่ได้

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มยโสธร
    ยายดวงเนตร ขายของแถวประชาชื่นคับกับอ้ายศักดิ์สิทธฺ พลเยี่ยมแฟนเพิ่น
    ส่วนยายยุพิน เลี้ยงวัวอยู่บ้าน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สาวพุเตย
    tim:tim:tim:tim: ม่วนเนาะค่ะอ้าย...มื้อฟังยุออฟฟิต คือฟังได้บุ๊นิ(สงสัยซุม IT หลับ)...ฮ่า ๆ ๆ ๆ ...

บ่เเม่นครับ อัพเดชข่าว เเม่ดวงเนตร วาสนา ตอนนี้ ยุ บ้านครับผม เพราะยุบ้านเดียวกับผมเอง อิอิ
    เเม่ ยุพิน สายใจ เปิดร้านอาหาร ยุ เเถวๆ ม.ราม 2 ครับ

Tags for this Thread