หัวข้อ: ยุพิน-ดวงเนตร : สาวรคามสั่งชู้

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

ยุพิน-ดวงเนตร : สาวรคามสั่งชู้

ยุพิน-ดวงเนตร : สาวรคามสั่งชู้

ลำเพลิน สาวสารคามสั่งซู้
    ยุพิน สายใจ - ดวงเนตร วาสนา

ฉายา อิสาวจอมซ่าส์ (รอสักครู่เสียงเพลงจะดังขึ้นเองครับ) ขอบคุณ DJ-คำแสง
    ศิลปินก่อนจะไปรวมตัวกับคณะเพชรพลาญชัย ในนาม พวงผกา - เด่นนภา เพชรผลาญชัย

เจ้าของลิขสิทธิ์ SURE AUDIO สงวนลิขสิทธิ์ ผลิตโดย SURE
    [Radio]http://pkpasakorn.googlepages.com/TWS-02.mp3[/Radio]

แฮ่ๆๆๆ ฟังแล้วกะสิยิ้มให้ แล้วกะหนีหละอ้าย มาแก้เอาเด้อหนี่ บ่แก้ให้ใด๋ บ่ถัด อิอิ แก้ไขเด้อแก้ไข
    (บ่รู้จักกลอนลำจ้าอ้าย)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

บ่ต้องแก้ดอกเนาะน้องติ๋ม เอาไว้ให้ผู้มาฟัง ได้เว้านำแน่

มีแต่คนมาเปิดฟัง แต่มิดปานจอบเผาบ้านไผกะดาย

ฮ่า ๆ ๆ เปิดหมอลำบ่ตรงกันกะให้เผิ่นฟังแน่

เผิ่นบ่ค่อยสนใจกลอนลำปานได๋ดอกติเนาะ ฮ่า ๆ ๆ

ฮิ้วววววววววววววววว ขอบคุณคนฟังครับผม

กลอยลำมันกะดนเติบแล้วบางคนกะฟังสมัยเป็นเด็กน้อยพุ้นกะจำได้แนบ่ได้แนเนาะจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มห้วยสีทน
    ขอบคุณอ้ายบ่าวโจ่โล่ หากลอนลำม่วนๆมาสู่ฟังหลายๆ

เเจ เเม่น เป็น ตะน้อยใจเนาะ อ้ายกะดาย เด่ว จิไป ขอบักเเตงโม ยุบ้านเเม่ ดวงเนตร วาสนา มาฝากดอกครับ อิอิ

Tags for this Thread