หัวข้อ: น้องชายผมพิ่งหัดเล่นครับติชมด้วยแล้วกัน

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ earth7147

น้องชายผมพิ่งหัดเล่นครับติชมด้วยแล้วกัน

[YFLASH]http://www.youtube-nocookie.com/v/rdfkkXcc_0k&hl=en&fs=1&border=1[/YFLASH]
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย earth7147; 23-10-2009 at 09:42.

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    ม่วน อิหลีคับ คนในโรงเรียนผมบ่มีผุได๋ ซ่ำนิเลย ขั่นเป็นไปได้ผมก่าอยากได้อยุ่คับ คีย์บอร์ดผมขอถามแหน่คับ โตนี้คือสิ10000บาทขึ้นไปแมนบ่คับ ได้การคับๆ ม่วนๆ อนาคตไกลแน่นอนขนาดยังเด็กน้อยยังเก่งซ่ำนี้ ฮาฮ่า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    บ๊ะ...เข้าท่าๆๆๆ มว่นครับมว่น..ปรับปรุงอีกจักหน่อย คือสิไหลลื่นดีคัก เล่นไปเรื่อยๆกะเก่งครับ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ พ่อบักเบนซ์
    บ้านหนองทุ่ม เมืองพล ขอนแก่น ...City
    ม่วนๆ ครับ คือยุครับผม อยากเฮ็ดเป็นเด้อจ้า เน๊าะอ้ายเอ๋ เฮ็ดเป็นแต่แนวอื่นเน๊าะครับ
    แนวฮองกะหมอนขิดบ้านเฮาเน๊าะครับ อิอิ เห็นแล้วคิดฮอดบ้าน

แต่งภาพไปซ่าน....
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พ่อบักเบนซ์; 23-10-2009 at 15:44.

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ peepoa007

พาออกงานเลย

ม่วนครับ ถือว่าบ่ได้หัดเล่นเด้อแบบนิ สุด ยอกเลยละ สอนผมแหน่ครับ
    อยาเล่นเป็นเด้ บาดนิ ผมมีพิน แต่ผมเล่นบ่เปน ฮ่าๆๆๆ อายเด็กน้อยเด้:1-:1-:1-:1-

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ พ่อบักเบนซ์
    บ้านหนองทุ่ม เมืองพล ขอนแก่น ...City
    เถ่าแล้วปั่นบ่ขึ้นดอกต้นเสียวเจ้า ไปหาทำงานคือเก่า คือแล้ว บ่คือดอก 555555555

boby
    Guest

อยากเล่นเป็นเด้

อยากเล่นเป็นเด้ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ earth7147 อยากเล่นเป็นเด้
    [YFLASH]http://www.youtube-nocookie.com/v/rdfkkXcc_0k&hl=en&fs=1&border=1[/YFLASH]
    น้องผู้นี่อาจารย์ได๋สอนน้อครับ อยากสัมภาษณ์น้องว่าคิดจั่งได่จึงมาเล่นคีบอร์ดมีสิ่งดลบันดาลใจบ่อ แล้วหัดนานบ่อกว่าสิได้ปานนี่ หรือเฉพาะคนที่มีพรสวรรค์ด้านนี่บ้อครับจั่งเล่นได้ อยากเล่นเป็นครับ หามาสู่อีกแหน่ครับทีนี่อัดเอาแบบเสียงดีๆเด้อครับเล่นเป็นเพลงพร้อมอยากชมผลงานครับ

ผมว่าน้องนี่เขาสุดยอดละละครับอยากเล่นเป็นเด้c06:
    ผมจะลองซื้อคีย์บอดไบ้มาเล่นครับ

ศึกษาหาความรู้
    เล่นพริ้วดีครับ ม่วนๆ ว่าแต่อย่าถิ่มได้ ซ้อมดุ๋ แจ่มเลย

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    ม่วนดีครับ ฝีมือเยี่ยม ฝึกบ่อยๆสิกลายเป็นมืออิเล้กโทนมือหนึ่งเด่ครับนี่ สู้ๆเด้อครับ เป็นกำลังแรงใจให้

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลูกสาวที่ราบสูง
    เป็นกำลังใจเด้อเจ้าค่ะ