หัวข้อ: ..มาเบิ่งงานลอยกระทงพื้นบ้าน&ผู้บ่าวงามเด้อครับพี่น้อง..

Threaded View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ น้องเซียง

กระพริบตา ..มาเบิ่งงานลอยกระทงพื้นบ้าน&ผู้บ่าวงามเด้อครับพี่น้อง..

..มาเบิ่งงานลอยกระทงพื้นบ้าน&ผู้บ่าวงามเด้อครับพี่น้อง....มาเบิ่งงานลอยกระทงพื้นบ้าน&ผู้บ่าวงามเด้อครับพี่น้อง....งานกาชาดอำเภอ..ครับผม..^.^..
    ..มาเบิ่งงานลอยกระทงพื้นบ้าน&ผู้บ่าวงามเด้อครับพี่น้อง....มาเบิ่งงานลอยกระทงพื้นบ้าน&ผู้บ่าวงามเด้อครับพี่น้อง.. ..อันนี่งานแข่งเรือมื่อเซ้า..
    ..มาเบิ่งงานลอยกระทงพื้นบ้าน&ผู้บ่าวงามเด้อครับพี่น้อง....มาเบิ่งงานลอยกระทงพื้นบ้าน&ผู้บ่าวงามเด้อครับพี่น้อง..

..ส่วนนี่กะประกวดเลดี้บอยมื่อคืนนี้ครับ..ไปถ่ายภาพมาเฮ็ดเบิกกะเลยเอามาฝากนำครับผม..^.^..ผู้บ่าวหยังบุ่ง้ามงาม..ว้าวววววว..โอ้ยสะออน..
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย น้องเซียง; 01-11-2009 at 13:43. เหตุผล: ..