หัวข้อ: 13 ก.พ.53 งานบ้านมหาพาแลง 3

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    กรี๊ดดดดดดด !
    งานพาแลงครั้งที่ 3 อยากไปใจจะขาด แงงงงง ฮือๆๆๆๆ ไปนำแน๊
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    ฟ่าวมาเด้อปุ้ย ประธานใหญ่บ่มามันบ่คือเด้อ.นางรำแหง่ไข่มดแดงกะบ่ทันครบชุดยุอิอิ(สิส่อยออกค่าเครื่องให้ดอกจัก 200 จ้า )
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    อิอิ มีมื่อแล้วตั๋วนิ มื่อนี้แท้ตั่วเนาะ ค่ะ อ้ายพล ดีจังเลยเนาะ ได้มื่อแล้ว ถ้าบ่ยากงานกะสิได้ไป หน้าฮ้านคือทุกปีหละค่ะ อิอิ
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    หง่ะ ยายซอย 200 บาท พะนะ หญิงปุ้ยรำบายศรีปีที่แล้ว คือบ่มีพวงมาลัยจักพวง
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    งานนี้อดอีกเเล้วครับท่านเบิ่งถายทอดเอาดอกครับ อิอิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    ให้น้องมั่วหน้าฮ้านนำแนเด้อจ้าอ้ายพลคนรูปหล่อ..อิอิ..พลาดมาแล้ว ทั้งพาแลง1,2 ครั้งที่3นี้คึสิบ่พลาดแน่นอนจ้า..

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ kung สาวขอนแก่น
    บ้านหนองกุง ขอนแก่น
    อยากไปร่วมงานนำเด๊จ้า
    จะไปได้บ่หนอ ขอจองเสื้อที่ระลึกบ้านมหานำเด้อจ้า
    อ้ายพลเข้าใจจัดน๊อจ้า 13 กุมภา พะนะ
    วันที่ 14 กุมภา กะได้ความรักเลยตั๊วเนี๊ย อิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    มาเด้อ มาม่วนนำกัน อ้ายมาครั้งแรก พาแลงสอง ม่วนหลาย ฮิฮิ
    tim:tim:

อยากไปนำจ้า
    LET IT BE...

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มเมืองภูเขาไฟ
    จัดไปครับ อย่าให่เสีย

นำแหน่จักที่นั่งเด้อ อ้ายพล คนโก้c06:

Tags for this Thread